Přejít na obsah

fabia 1.4. 50kW


romi1974

Doporučené příspěvky

Zdravim.Mam Škodu Fabii 1.4.50Kw rok 2001 potreboval bych poradit od nekoho.Mam 3 problemy 1.problem je,Kdyz vyjedu zhruba 1km stoupani a zastavim od zadu mi jde takovy zapach jako kdyz se pali guma jde to nekde od praveho zadniho kola vubec nemuzu zjistit od kud to muze jit sice mam novy vyfuk ale ten uz tam mam zhruba 1.mesic ale vzdy to zacitim kdyz jedu nejake stoupani a jak mile zastavi tak od zadu se to zacne valit ale okamzite jsem sahal na brzdy a byli O.K zkuste mi nekdo poradit.Druhy problem je ze kdyz zacnu pribrzdovat tak od prave strany ze předu slyšim podivny zvuk jako kdyby byli opotrebovane desticky ale desticky jsou O.K asi zhruba 80%,dela to jen pri prumerne dobrzdovani nevim jestli to nemuzou byt kotouce ze by ty destičky chytali neco na kotouci proste mi tam neco pri dopbrzdovani neco dre nevim jak to popsat ale je to jako kdyz jsou sjete desticky nejaky takovy zvuk. A treti problem je to ze pri nastartovanem aute kdyz zacnu tocit volantem na pravo a na levo tak mi tam neco klepne jako kdyby tam neco preskakovalo.Jsem tady novy tak sory za nejake vyrazy kdyby nekdo dokazal poradit bylo by to super zatim diky :help:

Editováno: , autor: romi1974
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim.Mam Škodu Fabii 1.4.50Kw rok 2001 potreboval bych poradit od nekoho.Mam 3 problemy 1.problem je,Kdyz vyjedu zhruba 1km stoupani a zastavim od zadu mi jde takovy zapach jako kdyz se pali guma jde to nekde od praveho zadniho kola vubec nemuzu zjistit od kud to muze jit sice mam novy vyfuk ale ten uz tam mam zhruba 1.mesic ale vzdy to zacitim kdyz jedu nejake stoupani a jak mile zastavi tak od zadu se to zacne valit ale okamzite jsem sahal na brzdy a byli O.K zkuste mi nekdo poradit.Druhy problem je ze kdyz zacnu pribrzdovat tak od prave strany ze předu slyšim podivny zvuk jako kdyby byli opotrebovane desticky ale desticky jsou O.K asi zhruba 80%,dela to jen pri prumerne dobrzdovani nevim jestli to nemuzou byt kotouce ze by ty destičky chytali neco na kotouci proste mi tam neco pri dopbrzdovani neco dre nevim jak to popsat ale je to jako kdyz jsou sjete desticky nejaky takovy zvuk. A treti problem je to ze pri nastartovanem aute kdyz zacnu tocit volantem na pravo a na levo tak mi tam neco klepne jako kdyby tam neco preskakovalo.Jsem tady novy tak sory za nejake vyrazy kdyby nekdo dokazal poradit bylo by to super zatim diky :help:

[/quote

ke 2otázce,mohl by to být šutr.ke3ot:jestli ti to klepne na pravo nebo na levo tak to bude vrchní uložení tlumičů,taky jsem to řešil,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to zase vrzalo a dělala to tyčka stabilizátoru. To klepání by ale mohly být ty tlumiče. CO se týče té zadní brzdy, tak mě to taky dělalo. a když to začne dělat, tak za jízdy nachvilku zatáhnu ruční brzdu ,ona se ošmirgluje brzdová destička a je po problému. hlavně na to nezapomeň a nenechávej extra dlouho, ať se ti to nezapeče :D. ten smrad bych možná zkusil někoho vzít s sebou a zkusit jet do kopce.

Editováno: , autor: Ondraasek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...