Přejít na obsah

Light Asistent - jak upravit nastavení?


RanT

Doporučené příspěvky

Zdarec,

už si nevím rady.. Mám výbavu Elegance. Bi-xenony, light asistent, dle popisu má mít (LIGHT ASSISTANT" ("COMMING HOME", "LE- AVING HOME","TUNNEL LIGHT","DAY LIGHT").

Jde mi o toto: chci aby během dne svítily jen mlhovky (bez xenonu) a ty se pripojovaly jen kdyz klesne viditelnost (tunel, dest, vecer). Navic chci, kdyz jedu po meste (funkce rika do 40km/h) aby se pri zataceni volantu rozsvecely prave nebo leve mlhove svetlo.. , samozrejme kdyz sviti hlavni svetla a mlhovky nejsou vyuzivany (napr.ve tme, vecer apo).

Neumim to za boha nastavit, pres menu v aute to nejde, proste mi porad sviti xenony... at je den, noc apod. Pritom to COMMING HOME", "LE- AVING HOME" mi funguje a jde vypinat a zapinat z menu, ale ostatni ani v menu nenajdu..

Kdyz jsem si auto objednaval (je koupene uplne nove, na objednavku v nemecku) tak mi ani zadne navic doplneni ke svetlum nenabizely, predpokladam tedy, ze mam max. vybavu, co se svetel tyce...

Diky moc za pomoc...

PS: menu mam v CZ

Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

zadnej dotaz neni blbej...:))) Na me musite jak na blbce... :smich:

Takze:

a) v salonu jsem jej prebiral v 2/2009, objednani (10/2008) a myslim ze i vyroba probehla pri konci 2008. V nemecku bylo 16tydnu cekacka, proto takove tahle terminy

B) zda mam 2 zarovky nyni nevim, ale samozrejme kouknu, auto ma totiz nyni bracha a je na ceste do francie, ale ted si to fakt ani netypnu...

c) zkousel jsem v poloze 0 i AUTO, ale nefunguje, nebo neumim zapnout ani v jedne z techto poloh... byt jsem se klonil vice k poloze AUTO, ale bohuzel

:help: :help:

Moc diky za rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v to jsem doufal, ALE, skutečně mi světla takto nefungují, to jest ta funkce CORNER... A v menu to ani nemuzu najit, abych si ti zapnul...

Je nutné mít přepínač světel v nějaké pozici aby CORNER fungoval? Myslím, 0 /auto apod...

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No v to jsem doufal, ALE, skutečně mi světla takto nefungují, to jest ta funkce CORNER... A v menu to ani nemuzu najit, abych si ti zapnul...

Je nutné mít přepínač světel v nějaké pozici aby CORNER fungoval? Myslím, 0 /auto apod...

Moc díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v menu to neni - musi byt zapnuta potkavaci/dalkova svetla, at uz v pozici auto nebo rucne zapnute, rychlost auta do 40km/h, pak pri zatoceni volantem nebo spusteni blinkru se rozsviti prislusna mlhovka. Pri zarazeni zpatecky se rozsviti obe. Pokud ti to nefunguje, je velmi jednoduche to nakodovat. Je o tom mnoho prispevku v sekci OII facelift.

Editováno: , autor: Marty8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauky,

tak jsem to zkousel, tu zpatecku, zapnout blinkr apod.... NIC.

Koukal jsem na tu mlhovku, mam 1 zarovku... I ta by mela umet CORNER?

Jinak jsem si uvedomil, kolega ma superba s nizsi vybavou a o 4 mesice starsiho a CORNER ma...:(( a ja ne...

Tak co s tim? Da se to kodovat? Jak? Kdo poradi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...