Přejít na obsah

18tky na 1.4 MPI ??


Fabuman

Doporučené příspěvky

Bodovy system? Vubec bych ho neresil. Velky technicak sebou nevozis, takze nemuzou vedet jestli mas nebo nemas vetsi kola zapsana. Na miste te drzet nemuzou a motor jim taky ukazovat nemusis, takze co :)

Zní to logicky, ale nejsem si jistej jestli při zapisování do TP nepíšou tyhle"špeky" i do malýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono uz na 17kach maj seriovy brzdy prace vic nez dost.

no kolik stim měli práce mi neřikali, ale brzdilo to stejně jak na 15 ;)

jinak jsem v jednom dojče časáku viděl obrázky kde srovnávali na GIV- tušim 1,6l

jak brzdí na origo 16kách a na 18kách, no a na 18 zastavil dřív!!!(ale co u toho bylo napsaný sem nerozuměl :( )

ale teoreticky to je třeba opačně, ale tak třeba to mužem zase někdy v praxi vyzkoušet na letišti ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no z vlastni zkusenosti:

jezdim na 195/50/R15 Dunlop 2020 a vim jak to akceleruje i brzdi a kdyz jsem jeden vikend jezdil na svem MPi na 225/45/R17 Good Year Eagle F1, tak rozjelo se to v pohode uplne stejne to zrychlovalo, ale zastavit to bylo o neco horsi.......proste se tomu nechtelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepisou. A vzhledem k tomu, ze te na miste zadrzet nemuzou, protoze to nemaji jak zjistit, tak si nechas napsat prestupek, nebudes nic podepisovat a ke spravnimu rizeni prijedes na kolech o 3 palce mensi :)

Říka se tomu dokumentace k přestupku, jedná se o přesný popis, doplněný např. fotografiemi. Policajti už dnes také mají tu vymoženost digitální fotoaparát. V tomto případě je tvá informace úplně vedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...