Přejít na obsah

změna po rozvodech


jozinec

Doporučené příspěvky

zdar

mám 1,4 16V 55kw

včera mi dělali u nás v servisu rozvody, vše ok. auto jede normálně dobře , stejně jak před servisem , okorát při volnoběhu mi přijde že motor cuká jako by byly malý otáčky. občas když jemě přidám na volnoběh a otáčky padaj, tak spadnou třeba až na 200ot a skoro to chcípne. další věc je že mi palubní počítač ukazuje velkou okamžitou spotřebu když jemě přidám plyn, např. při 40km/h na trojku, tak mi tam skáče 25l atd.....

ale jinak auto jede v pohodě bez problému prostě jako před zásahem.

malá poznámka , mám to předělaný na lpg , ale děje se to jak při plynu tak benzínu.

můžou to bejt svíčky? mám na nich najeto dost.... (cca 25tis) ale že by šli do kopru zrovna při rozvodech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám ten samý motor co mas ty a po výměně sem nezpozoroval nějakou výraznou změnu snad se mi trochu zdálo že auto jede o něco tišeji jak předtím.Ale možná se mi to jen zdálo.Jinak po rozvodech to jede pěkně jako nové.Nejsem mechanik ale myslím si že to musí byt něco jiného.Jedině zkusit napíchnout na wag možná ti to poví více ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...