Přejít na obsah

Tak jsme bez radia...


Crake

Doporučené příspěvky

Upřímnou soustrast, tento pohled vždy zabolí... :(

Nicměné na druhou stranu, řekneme si to upřímně, každý, kdo cokoliv nechává v autě, musí počítat s tím, že mu to někdo, ať už dříve či později, vybere. Taková je holt realita. A jak už jsem říkal dříve, na rádio Symphony měl výrobce přímo dávat samolepku "pojď a vezmi si mě"... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze auto je uz zpatky a misto origo radia naslo misto radio ALPINE CDA9856R.... Az na tu dolni hranu(odkladaciho kastliku), tak je to fakt goood ;)

dolnu hranu vyriesis velmi jednoducho, treba cele radio posunut mierne von. par milimetrov to spravi a nebude nikde nic rusivo trcat. iniciativni mechanici to tam vzdy strcia nadoraz lebo to je najpohodlnejsie a najrychlejsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crake: diky. Uplne jsem se lekl ty ceny, co te to stalo. Vim, ze v tom je i cena radia, ale cekal jsem, ze si za okno v servisu reknou tak 5000...

Crake: soucitim take, protoze tez zname ten pocit kdyz ti nekdo vleze nedobrovolne do auta :angry:

stonek: 5000,- za bocni okno to ne, :huh: mozna tak za predni, ale bocni jsou s vymenou tak kolem 1500, alespon takhle nas stalo to same jako Crakovo. Jukni na vlakno "tak jsem bez rádia". Je tam i faktura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...