Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo (editace)

Aiias Second Chance

Jak jsem již psal v předchozím mém tématu Roomajz TSI, se mi podařilo zdárně odstoupit od kupní smlouvy a vozidlo bylo vráceno. O tom že budu brát Roomstera jsem byl tak nějak rozhodnut, poohlížel jsem se po Yetim ale přeci jenom ten kufr je tam menší a hlavně bych se cenou nedostal na naftu ale pouze na 1.4 TSI Drive a po předchozí zkušenostech s TSI bych do toho nešel. Navíc si roomika oblíbila i moje polovička. A pak se našel takový který mě okouzlil cena/výbava.
Takže dnes jsem domu přijel z Roomstrem 1.6 TDI CR 77kW Atractive, referentské vozidlo ŠA v hodnotě cca 540tis. Já ho koupil zhruba o 200tis. levněji s 19tis KM na kontě ve stavu nového vozu. K výbavě není co dodat je to maximální možná pouze chybí prosklená střecha a tu bych ani nechtěl takže k výbavě maximální spokojenost. Co se týká motoru tak mě dneska cestou z Prahy překvapoval jak svým kultivovaným projevem tak svou tichostí, takový tichý traktůrek jinak výkon s vozem celkem cvičí člověk se chvilku nehlídá přišlápne plyn a hned 160km/h na dálnici natacháku :) Jediné co mi trochu vadí je to, že spojkový pedál jde celkem těžko mačkat v porovnání s předchozím vozem ale to bude asi dvouhmotým setrvákem :) Jinak spotřeba na trase Praha --- Prostějov průměrná 5.3 a to jsem ještě jel 25km po Praze a na dálnici občas zkoušel jak to jede. Spokojenost maximální!!!

K barvě rosso brunelo / černá perleť střecha celkem se mi tato kombinace libí ještě zvážím doladění černých folii na dvěřích a blatníku jak to mají verze bi-color co jsem viděl na salonu.
Foto zatím nejsou pouze jedna z předávky

Plánované úpravy:
- dekorativní folie (nebudu řešit případně Plastidipem)
- koncovka výfuku  - hotovo
- prahové lišty - hotovo KDA 770 002
- sportovní pedály - hotovo FCA 000 001
- koberec zadní obložení - hotovo 5J7 868 887 1BS, 5J7 868 888 1BS
- tlumící výplň pod přístr. u řidiče - hotovo 5J1 863 081E
- krytky předních nábojů - hotovo 1J0 501 249C
- kratší anténní prut - hotovo
- pylový filtr aktivní - hotovo

- ECO pneumatiky místo 205/45 - hotovo

- snímač deště - hotovo

- H7 NB+ - hotovo

- LED interiér + SPZ - hotovo


EDIT: jeden snímek před salonem :)

Editováno: , autor: KoNG
Vloženo

tak jsem dneska úřadoval v servise a objednal potřebný materiál (viz první příspěvek) koupil nové přední a zadní stěrače a vyměnil pylový filtr :kol-48:

Vloženo (editace)

díky snad se konečně zadařilo na dobrý kus :) respektive výstavní protože podle interní historie tento vůz byl asi 5x připravován na výstavu :kol-131:

Editováno: , autor: KoNG
Vloženo

Kongu:Prosím tě,co to je ta "tlumící výplň pod přístr. u řidiče?Má to zabránit nějakým vybracím? Popř. nějaký odkaz na danný produkt? Díky za info ;-)

Sent from my Dell Streak using Tapatalk

Vloženo

Moc pěkné,fakt jo. Mimochodem docela zajímavě vyfocené na předávačce.Chvilku sem si myslel,že ti tam dali mašli na stěrač,jako na dáreček,až potom mi došlo že to je odraz poutače v okně

Vloženo (editace)

skofa: jsem si to s tou mašlí ani nevšiml ale je to jak říkáš (odraz) ;) I když je to ten nejlepší dárek co jsem v životě dostal

Tom007: jde o to, že teď mohu nohu vrazit z řidičova sedadla pod přístrojovku a klidně tam něco nohou udělat, chybí tam výplň která se nedává jelikož se tím ušetří 154kč :) u spolujezdce ji mám. Stejně to bylo i na mém předchozí voze prostě se šetří!!! Stejně tak i na kobercích v kufru na bocích.

Editováno: , autor: KoNG
Vloženo

KoNGu: díky za info,já totiž myslel,že je to na nějaké tlumení vibrací. Před nedávnem mi začalo na straně řidiče (alespoň myslím,že je to na té straně) něco "drnčet" a ani za nic nemůžu přijít na to odkud nebo co to drnčí .... sice to dělá jen když je auto studené při přidávání plynu .... po chvilce to ustane .... tak mě to zase tolik netrápí,ale i tak .... (a od motoru to není určitě) .... třeba na to časem přijdu :D

Vloženo

Zrcátka bych určitě nechal v barvě,máš luxusní barvu tak ta černá by to jenom skazila. A černé mlhovky? dost dobře nevím jak to myslíš,jako je stříknout tím zatmavovacím sprejem? :)

Vloženo (editace)

ne ne použít monte carlo :) mě právě ty zrcátka moc nesedí k té černé perleťové střeše :kol-140:

Editováno: , autor: KoNG
Vloženo

KONGU: nehodil by jsi mi sem fotku toho kratšího anténího prutu.Celkem jsem nad tím uvažoval. A pak otázečky-jak je to s příjmem rádia-nezhoršil se.Kde jsi prosím kupoval?Výměna je jednoduchá,protožekdyž odšroubuju ten dlouhý prut,tak jde pouze sklopit,ale ne odebrat.Nebo ano?Musím to nějak vytrhnout?? Díky za info ...;)

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Vloženo (editace)

KoNG: díky za info. Dnes jsem u nás v OVĚ v jednom obchodě viděl ty kratší pruty,ale ne origo Škoda ... vypadal úplně stejně jako ten origo ... a byl samozřejmě levnější .... co myslíš ty ... raději origo Škoda nebo koupit i neorigo????

Teď ještě koukám na ten prut v OBautodílech,že je MADE IN POLAND ... a ten neorigo byl taky polský ... tak mě jen tak napadlo,že v té fabrice kde to dělají posílají to do škodovky a něco z výroby si balí do svých obalů a prodávají pod svou značkou a tak si přividělávají :D;):D

Editováno: , autor: Tom077
Vloženo

Tome být tebou tak bych se na ten prut vykašlal protože ti ho hned někdo šlohne :wacko: na těch sídlištích je to mazec,každou chvíli nějkáké rádio,poklice jednou tady dokonce šlohli nějákému mercedesu kola a ani se neobtěžovali dát to na špalky,normálně mu to hodili na podvozek a brzdy

Vloženo

ADLERos: to je hnus co se děje.Holt někteří lidi jsou k.... No s tím prutem antény.Risknu to,originál si samozřejmě nechám a kdyby mi to ukradli,vrátímtam origo prut a už bych se na to pak vykašlal ....

Kongu : sorry za OT ....

Odesláno z mého Dell Streak pomocí Tapatalk

Vloženo

tak dnes jsem si chtěl přehodit H7 v nat. projektorech za lepší a vidím, že levé světlo je bez šance budu muset asi demontovat filtr nafty kurňa... přístup jak do pr.... :(

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...