Přejít na obsah

Táhlo kufru OI Combi


Jose123

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, kdos dobrou radou přispěti mohou :)

sice jsem to už naznačil v kapitole motor, nicméně problém je trošku jiný a proto zakládám nové vlákno. Jedná se o to, že nejsem schopen otevřít zvenku kufr. Motorek centrálu funguje, kufr jsem zevnitř otevřel tou oranžovou páčkou, ale zvenčí to nejde - ta černá prohlubeň není vystuplá, takže nemůže ovládat vlastní zámek(to oranžové).

Logickou úvahou jsem došel k tomu, že je tam asi nějaké lanko, které ovládá ten oranžový zobák, což se v tomto případě očividně neděje. Jenže na lanko jsem na netu nenarazil. Můžete mi potvrdit, že je to opravdu lankem , popř. čím jiným ???? Díky Pepik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu jsi na lanko narazit nemohl, páč tam žádné není.

Rozeber to a zkoukni co kde zůstalo viset, že to nejde.

Musíš sundat ten velký plastový kryt tak, že na jednom místě nějakým předmětem zapáčíš a pak už po obvodu opatrně budeš vycvákávat až Ti spadne dolů. Jestli se Ti bude zdát, že to jde špatně, pak věz, že nasadit jej zpátky je porod. Když ho budeš dávat zpátky tak si nějakou vazelínou mázni ty kolíčky co to drží. Případná další rozborka už bude hračka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...