Přejít na obsah

Fabia 1,2 HTP, r.v. 2006 motor nechytá


cookie1969

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám Fabiu 1,2 HTP, r.v. 2006 a teď v těch mrazech přestala startovat. Baterie je nabitá doplna, ale při startování se rozsvítí kontrolka ESP a motor buď nenaskočí vůbec, nebo naskočí asi na 1-2 sekundy, pak zhasne, auto začne pípat a rozsvítí se červená kontrolka s olejničkou. Oleje je podle měrky dost, měněný byl 03.2011 Zkoušel jsem přidat do nádrže asi 1 dcl velfobinu, ale vůbec to nepomohlo. Nevíte prosím někdo kde by mohl být problém?

Editováno: , autor: cookie1969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host amissus

Měl jsem ten týden s dvacetistupňovými mrazy přes den na chlup stejný problém. Byla zamrzlá voda v benzínu a také svíčky.

Přidávat teď do nádrže už nic nepomůže, je to "zatuhlé" někde dále.

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Měl jsem stejný problém. Večer jsem přijel s perfektně fungujícím autem. Ráno to nechytlo na brnk, což se ještě nikdy nestalo. Tak jsem startoval dál, motor chytil a zase zhasl. Při dalším pokusu jsem ho držel lehce pod plynem, avšak začala vyvádět kontrolka mazání.

Dnes jsem to opravil. Příčinou byly překousané dva kabely od snímačů vpravo nahoře. Kuna překousla i plastovou chráničku. Po opravě motor naskočil a rozsvítil se check engine. Načetl jsem chybu (příliš vysoká hodnota od teplotního čidla), vymazal a vše je OK.

post-2348-0-88910400-1330205291_thumb.jp

Editováno: , autor: veliz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...