Přejít na obsah

FABIA RS,kdy se prestane delat?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

jsem dost nastvanej ze se urcite fabie do 3 let prestane delat me je ted 15 a chtel bych ji hned na 18tiny koupit funglovku new ale pochybuju ze se prestane delat dkyz ted pride naradu fabie II ktera se mi vubec nepaci :o:o:disgust::disgust: nevite nahodou nejaky datum ktery me uklidne? ze se treba bude delat RS v benzínu to by bylo uz lepsí :D nebo aspon delala takovejch 5 nebo i 4 roky :p:( ... nejak se potrebuju uklidnit ... :smich: nj co se da delat ale v bazaru v full výbave nesezenu asi uz v poradku pak ........ :angry::angry::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, RS bude podľ mňa celkom dynamická. Skôr by som mal obavy, že ak chcú ukončenie výroby súčastnej Fabie tak urýchliť, tak bude FII dosť osekaná. Ale nemyslím na výbave. Ale tak, ako je to dnešným trendom. Teda že sa tam nejaká výbava naseká, aj dizajn bude OK, len to všetko bude vyrobené tak lacno a mizerne. Presne ako napríklad u Suzuki a pod. To je trend dnešnej doby. Predsa len, u Fabie ide hlavne o cenu. Trebárs u Octavie to už nie je až tak akútne s tou cenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl v patnácti taky velký plány ;):smich:-_-

Přesně tak, já nebyl jinej. :D

Když mě bylo čtrnáct, tak jsem se těšil až si v patnácti udělám řidičák na simsona, kterého jsem měl slíbeného od tety. Bohužel jí ho krátce před tím ukradli. Tak jsem lítal aspoň na babetě a připadal jsem si jako king, že to jede a nemusím šlapat. Pak jsem se zase těšil až mi bude 18 a udělám si papíry na auto a snil jsem o BMW... ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: Jj, MZ 250 měl starší brácha mého spolužáka na základce, bylo to na tu dobu dělo. Mě by se tenkrát byla líbila i MZ 125, párkrát jsem se na ní svezl a byla to sympatická motorka. Jawy a ČéZety mě nějak moc nebraly, nikdy se mi nelíbil jejich zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diamant: Jj, MZ 250 měl starší brácha mého spolužáka na základce, bylo to na tu dobu dělo. Mě by se tenkrát byla líbila i MZ 125, párkrát jsem se na ní svezl a byla to sympatická motorka. Jawy a ČéZety mě nějak moc nebraly, nikdy se mi nelíbil jejich zvuk.

MZ byla 250 a 150 ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl v patnácti taky velký plány ;)  :smich:  -_-

Přesně tak, já nebyl jinej. :D

Když mě bylo čtrnáct, tak jsem se těšil až si v patnácti udělám řidičák na simsona, kterého jsem měl slíbeného od tety. Bohužel jí ho krátce před tím ukradli. Tak jsem lítal aspoň na babetě a připadal jsem si jako king, že to jede a nemusím šlapat. Pak jsem se zase těšil až mi bude 18 a udělám si papíry na auto a snil jsem o BMW... ;)-_-

A pak sis BMW koupil, ztratils iluze a skoncils u skodovky ;)

V tom ted neni ironie, aspon tak to mel ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak sis BMW koupil, ztratils iluze a skoncils u skodovky ;)

V tom ted neni ironie, aspon tak to mel ja

No iluze o BMW jako takovém jsem neztratil, ale jelikož jsem měl e30 r.v. 88, tak už to auto (také díky "odborné" péči předchozích majitelů) bylo dost finančně náročné na údržbu i když mě na cestě nikdy nenechalo. Po tom co jsem do něj během 2 let nasypal cca. 60.000 Kč mi došla trpělivost a šlo z baráku. Tehdy jsem se rozhodl, že chci nové auto a na nové BMW jsem jaksi neměl. Protože ze současných bavoráků jsem se svezl se všemi modelovými řadami kromě X3 a vím o čem ta auta jsou, tak až vyhraju ve sportce, což je vzhledem k tomu, že sázím tak 5x do roka vysoce pravděpodobné, tak se k BMW zase vrátím. :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase hovorím o skúsenostiach s novým BMW.

Čo sa týka otestovania, tak som sa vozil vo všetkom od 1 po 7. S výnimkou tej 7-mičky som skúšal aj viacero motorizácií a systémov pohonu či prevodoviek. Najviac sa mi páči M5, ale za tie prachy, no neviem. Za auto by som toľko nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase hovorím o skúsenostiach s novým BMW.

Čo sa týka otestovania, tak som sa vozil vo všetkom od 1 po 7. S výnimkou tej 7-mičky som skúšal aj viacero motorizácií a systémov pohonu či prevodoviek. Najviac sa mi páči M5, ale za tie prachy, no neviem. Za auto by som toľko nedal.

No sice jsme se už dost odchýlili od původního tématu, ale snad nám bude prominuto - jen pro zajímavost, já jsem se (jako řidič) svezl:

120i

120d

130i

320i

320d

330i

530ix

760Li

Z4 3,0i Roadster

M3 e46

645Ci

X5 4,4i

X5 3,0d

a ještě

Mini One D

Mini Cooper S

Nepíšu to abych se chlubil, ale proto, aby bylo vidět, že když mluvím o BMW, tak vycházím z vlastních zkušeností a nikoliv z přečtených testů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...