Přejít na obsah

problem: Dojazd nadrze rychlo ubuda


loksik.lubos

Doporučené příspěvky

Zdravim mam mensi problem s mojou oktaviou 1,9tdi ,81kw so stracanim nafty. Moja priemerne dlhodoba spotreba je 4,9l pri ziadnych extremnych jazdach a hlavny dovod co ma hneva je dojazd nadrze mi rychlo klesa k nule a pri tom najazdim z 500km dojazdu nadrze asi len 300-350km. Ziadny unik nafty som nenasiel len pricina je ta ze octavia aj trosku dost dymi hlavne na 2-3. Nikde nevedia zistit ziadnu priinu tak preto sa obraciam ak sa s tym uz niekto kedysi stretol . Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to bys chtěl mít spotřebu 3,8 ?

Neřeš dojezd, ale průměrnou spotřebu a to ještě ne podle PP, ale vypočítanou.

Já taky, když natankuji plnou, tak mi PP ukazuje dojezd 1200 km, ale najedu "jen" cca 850. Což je pak pravda, páč na natankovaných 45 - 50 litrů natankované nafty 1200 km najet NIKDY!!! nemůžu.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně řešíš kraviny.

Na nějaké natankované množství paliva najdeš určité km, z těchto dvou údajů počítáš spotřebu a ta Ti vychází na 4,9, což je krásná spotřeba a všechno okolo vypusť.

Ti říkám, mně taky při plné ukazuje dojezd 1200 a najedu jen 850, tudíž i mně ten dojezd "klesá" jakoby rychleji.

Palubák mi při tom ukazuje dlouhodobou spotřebu velice podobnou spotřebě, kterou už rok a půl počítám z tankování.

Já bych řekl, že ten dojezd je nejpravdivější jen v poslední fázi, tj. od písknutí rezervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...