Přejít na obsah

Kam dát zesík?


Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
Panové mám taky combika udělal jsem si uzamykatelný dvojité dno ve kterém mám vložený zesik. Chci se zeptat jak s chlazením jestli to nebude problém.Aby se nepřehříval. Máte to někdo podobně vyřešený? Dik čus

To je naprosto uzasny, jak ti kazdej poradi ze je to bez problemu, ze se to uchladi. Nikoho ale nezajima co mas za zesilovac.

Takze na to co ti napsali zapomen. Jsou zesilovace ktery by se ti po 5 minutach vyply diky tepelny ochrane (pokud ji maj)

a naopak zesilovace, ktery se temer nehrejou.

Cili moje odpoved je ze tento problem musis resit individualne. Pokud to tak mas uz nejaky cas a nejsou s tim problemy jako, ze ti vypina tepelna ochrana nebo ze casto vidis ve zpetnem zrcatku plameny, tak se ti zesilovac nehreje a pravdepodobne je vse ok.

Ale kazde uzavreni zesilovace v tesnem prostoru je treba opravdu zvazit z hlediska bezpecnosti. Jsou zesilovace na kterejch opravdu muzes smazit vajcka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...