Přejít na obsah

EPC+kontrolka elektroniky motoru


nej-x

Doporučené příspěvky

  • o 4 roky později...

Zdravim mam skoda fabia sedan 1.4mpi 50kw 2002r.v.

Uz po nekolikate se rozsvitilo EPC a auto zaclo cukat slo spatne do otacek a vubec netahlo...kdyz jsem vypnul motor tak nekdy to zhaslo a byl na cas klid,ale nekdy ne a jeste se rozsvitila elektronika motoru a uz to spolu s EPC sviti porad...

Prvne to znamej poresil smazanim sporadickejch chyb a byl na mesic klid...

Co jsem tu precetl tak by to mohl byt spinac brzdovich svetel,ale moc se tomu nepriklanim jelikoz motor lidem jde normalne...

Nesetkal se s timto problemem nekdo z vas?

Diky za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,řeším problém na Fabii 1.4 16v , problém je ,že svítí EPC a elektronika motoru špatně reaguje na plynový pedál,občas kontrolky zhasnou a auto jede normálně.výpis chyb je tento : 17989 - Jednotka ovládání škrtíci klapky - J338- základní nastavení není provedeno

                                                18057 - Datová sběrnice pohonu,řídící jednotka ABS - chybí odezva - nahodilá závada

zkusil jsem nastavit škrtící klapku do základního nastavení a jednou z deseti pokusů se to povede ,ale po projetí a po pár  zastartování se tyto chyby objevý znovu. jinak jsem dal jinou klapku ne novou a problém je stále stejný.svazek jsem rozmotal a vyměnil dráty co vypadaly nejhůř,mohla by být chyba ještě někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...