Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Dobré poledne....

hojiiik -_-

jak bylo vceeera?

Pohoda sluníčko, ani nebyl moc vítr, vzhledem k malé účasti OC, jsme se nějak rozdělili a už jsem pak potkal jen 2x pana presidenta s přítelkyní a viděl jsem auta Krysarre, Bauíího /kterého sem nevědomky vyfotil/ a toho člověka s tou stříbrnou oktou se zelenym podvícením co byl v chabrech. Takže sem si udělal kolečko po letišti okoukal nafotil a když mi došla baterka tak sem ve 4 jel domu se spotřebou 6,6l k dálnici.:) Ve finále 7,0.:)

Editováno: , autor: Fugenbunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré poledne....

hojiiik -_-

jak bylo vceeera?

Pohoda sluníčko, ani nebyl moc vítr, vzhledem k malé účasti OC, jsme se nějak rozdělili a už jsem pak potkal jen 2x pana presidenta s přítelkyní a viděl jsem auta Krysarre, Bauíího /kterého sem nevědomky vyfotil/ a toho člověka s tou stříbrnou oktou se zelenym podvícením co byl v chabrech. Takže sem si udělal kolečko po letišti okoukal nafotil a když mi došla baterka tak sem ve 4 jel domu se spotřebou 6,6l k dálnici.:) Ve finále 7,0.:)

Taky zdravim -_-

Ucast byla nakonec fakt miziva, ja sem sice nepotkal Vitta a Bauiho, i kdyz jsem s tim nejak pocital, ale jinaxem napocital jen 5 vcetne nas. Tmavemodrou Octu v libovkach, ted nevim, jak se jmenuje majitel, ale je to ta hodne predelana, ja, pak nejaka tmave modra combi (jestli mas kombi, asi Tvoje), no a pak Skodik a pri odjezdu jel proti me asi Jaster, ale to nevim jiste. Jinak akce povedene, jen malo libovek, navsteva slusna, pocasi uslo, na to, ze vsude jinde chcalo, tak tam az k veceru. Bouracek hafo, cestou tam to naproti nam poslal manik s Fabkou do svodidel, kdyz sme byli na jeho urovni, kousek od baraku na sjezdu na Sporilov kamion na boku, bouracka i v Mimoni u vyjezdu, vlastne dve. No, atd lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...