Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no ja taky... lol  lol co u tebe noveho

skoro nic až na to že čekám na pár věcí aby se mohla dorazit komfortka na auti, no a už abych se sháněl po zimákách bo žádný momentálně nemám, mám jen prázdný disky ;)

no ja jsem ted mel kupovat novy jednotky do dvery a novou komfortku ale cekam jak me dopadne ta pokuta a jestli to bude ok tak to tam hned jde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem ted mel kupovat novy jednotky do dvery a novou komfortku ale cekam jak me dopadne ta pokuta a jestli to bude ok tak to tam hned jde ;)

komfortka s jednotkama už čeká ještě mi chybí klíče a zámky na ty se čeká jinak by to tam už bylo <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem ted mel kupovat novy jednotky do dvery a novou komfortku ale cekam jak me dopadne ta pokuta a jestli to bude ok tak to tam hned jde ;)

komfortka s jednotkama už čeká ještě mi chybí klíče a zámky na ty se čeká jinak by to tam už bylo <_<

hmm tak to mame uplne stejny postup ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky... lol  lol co u tebe noveho

skoro nic až na to že čekám na pár věcí aby se mohla dorazit komfortka na auti, no a už abych se sháněl po zimákách bo žádný momentálně nemám, mám jen prázdný disky ;)

no ja jsem ted mel kupovat novy jednotky do dvery a novou komfortku ale cekam jak me dopadne ta pokuta a jestli to bude ok tak to tam hned jde ;)

To me taky ceka,na kolik to vidis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja jsem ted mel kupovat novy jednotky do dvery a novou komfortku ale cekam jak me dopadne ta pokuta a jestli to bude ok tak to tam hned jde ;)

komfortka s jednotkama už čeká ještě mi chybí klíče a zámky na ty se čeká jinak by to tam už bylo <_<

Tak to ja mam zase zamky,klice,maxidot,ale nemam to,co mas ty :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja taky... lol  lol co u tebe noveho

skoro nic až na to že čekám na pár věcí aby se mohla dorazit komfortka na auti, no a už abych se sháněl po zimákách bo žádný momentálně nemám, mám jen prázdný disky ;)

no ja jsem ted mel kupovat novy jednotky do dvery a novou komfortku ale cekam jak me dopadne ta pokuta a jestli to bude ok tak to tam hned jde ;)

To me taky ceka,na kolik to vidis?

myslis ty veci nebo tu pokutu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky bady :) mam dotaz - na zimu jsou lepsi na oktuli patnactky nezli sestnactky kola, ze??

No já bych spíš řekl že nežli na velikosti záleží spíš na šířce gumy. Takže čím užší /relativně/ tím lepší. lol

asi tak kačko ;)

Čágo pane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky bady :) mam dotaz - na zimu jsou lepsi na oktuli patnactky nezli sestnactky kola, ze??

No já bych spíš řekl že nežli na velikosti záleží spíš na šířce gumy. Takže čím užší /relativně/ tím lepší. lol

asi tak kačko ;)

Čágo pane ;)

Nazdárek, jak se vede? To MBaso co máš je jako do originálu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim Jiriku :)

jo a ete dotz - na ty moje 16ky co mam ted - potrebuji letnaky, ale nevim jestli zustat u rozmeru 205/55... rafek mam pocit ze ma 7,5... tyhle pneu co na tom mam, tam sly jen tak tak a navic jsou strasne siroky na vysku... se omluvam ze to tu nehledam v pneu, ja radeji osobnitejsi pristup preferuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim Jiriku :)

jo a ete dotz - na ty moje 16ky co mam ted - potrebuji letnaky, ale nevim jestli zustat u rozmeru 205/55... rafek mam pocit ze ma 7,5... tyhle pneu co na tom mam, tam sly jen tak tak a navic jsou strasne siroky na vysku... se omluvam ze to tu nehledam v pneu, ja radeji osobnitejsi pristup preferuji :D

nech tam ten rozměr...je hodně rozšířený takže si vybereš i pneu za dobrou cenu....nevím pak leda 225/50/16 ??? koukni na konfigurator na e-pneu.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim Jiriku :)

jo a ete dotz - na ty moje 16ky co mam ted - potrebuji letnaky, ale nevim jestli zustat u rozmeru 205/55... rafek mam pocit ze ma 7,5... tyhle pneu co na tom mam, tam sly jen tak tak a navic jsou strasne siroky na vysku... se omluvam ze to tu nehledam v pneu, ja radeji osobnitejsi pristup preferuji :D

Nazdárek kačko.

Souhlas s Badym, pokud chceš nižší profil tak jedině tu 225/50 16.

jinak tady to máš měli by mít stejnej obvod.

http://www.e-pneu.cz/rozmery_pneu.php?sirk...rafek_pneu_a=16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuji bady, uz na to koukam... cena neni rozhodujici - budu to mit se slevou a jeste na "leasing" lol chci jen dobre jizdni vlastnosti a to plati i o zimakach ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...