Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no k tomu poškrábání si teda myslím, že pojištovna nejsou žádný kokoti a budou to hodně zkoumat..já o to m uvažoval taky jenže si myslím, že si řeknou haha pane koukáme máte hodně omlácený auto od kamínků tak to je jasný to jste si udělal sám a chcete, aby jsme Vám zaplatili novej lak...třeba to jak mi rezne koem nádrže jsem si říkal půjduk olem auta a kopnu do toho boku, ALE náhoda je blbec někdo si všimne toho, že to rezne u nádrže a pak řeknou hmmm ste fikanej, ale my víc nechcete to platit ze svého, že? .... to nám tu, ale může potvrdit MIha pokud se nepletu jak to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jak pise honza...neni to jen tak...to by na tom pojistovny byly hodne spatne

asi jde nejvíce bud na koho člověk narazí nebo na známích..jenže třeba u ČP se to vše likviduje jen v Brně :( takže to na známého člověk nenarazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zbytečně riskovat navíc kolik, že za to je? 5 let za podvod hmmm :(

jinak jako pokud by mi někdo fakt podrápal auto tak si zavolám benga a řeším to přes ně, ale stjeně rejpálci v pojištovnách jsou

Benga stejně nic nevyřeší:to vidim v mym případě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zbytečně riskovat navíc kolik, že za to je? 5 let za podvod hmmm :(

jinak jako pokud by mi někdo fakt podrápal auto tak si zavolám benga a řeším to přes ně, ale stjeně rejpálci v pojištovnách jsou

Benga stejně nic nevyřeší:to vidim v mym případě.

jak to, že ne budou to vyšetřovat jako vandalství a po dvou měsících dojde vyjádření případ je uzavřen pachatel neznámí a pak pojištovna může řešit jestli budou platit nebo ne

kochtíku vono by to taky mohlo bejt i víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo,kdyz takhle to bude tak 3 kapota, 3 zadni dvere, 3 predni dvere,3 predni+3 zadni naraznik......to muzu dat rovnou celolak za 50

To jo no.Ale znáš kalkulace pojišťovny.Ti tam daj stáří auta-pro ně už 2004 je starý auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a zbytečně riskovat navíc kolik, že za to je? 5 let za podvod hmmm :(

jinak jako pokud by mi někdo fakt podrápal auto tak si zavolám benga a řeším to přes ně, ale stjeně rejpálci v pojištovnách jsou

Benga stejně nic nevyřeší:to vidim v mym případě.

jak to, že ne budou to vyšetřovat jako vandalství a po dvou měsících dojde vyjádření případ je uzavřen pachatel neznámí a pak pojištovna může řešit jestli budou platit nebo ne

kochtíku vono by to taky mohlo bejt i víc

no nebudu předbíhat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...