Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Líbí se Vám můj Roomster ? ( Nebojte se hlasovat je to zcela anonymní ) 79 členové hlasovali

  1. 1. Líbí se Vám můj Roomster ? ( Nebojte se hlasovat je to zcela anonymní )

    • Ano
      57
    • Ne
      7

Prosím, přihlaste se nebo zaregistrujte se, abyste mohli hlasovat v této anketě.

Doporučené odpovědi

  • Autor

Pochází přímo pro roomstra a upravovat se nemusí vůbec nic. Lechce smontovatelne a opačně.

Sakra dvojitá podlaha u roomstera mi Teda unikla nevedel jsem že se tam dávala někdy . Co to stalo jestli to nejni tajný?

  • Autor

Jestli mas na mysli tu historku s intime tak to tajne neni.

 

Upraveno od ASPIRE

Ne tuto historku na mysli neměl. Zeptal se jenom co to stálo jestli to není tajný.

  • Autor

No Voice jsem rad ze te tu mame bez tebe by to tu nefungovalo a prosim do tohoto tematu uz neprispivej. Dekuji.

Jsem to spatne precetl tu tvou otazku . No a stalo to 1300,-

Upraveno od ASPIRE

Já jsem ti žádnou otázku nedával, tu ti dal sekyji. Nevím tedy co ta arogance. Jo a přispívat si budu tam kde chci já. Děkuji.

  • Autor

Ja jsem odpovidal na otazku sekyji a ne tvou .

Pis si do sveho tematu a ne do meho nechcu cist ten tvuj pevel zde u me !!!!!

Voice - aby bylo jasno, v tomto tématu si už neškrtneš, jeho zakladatel se vyjádřil naprosto jasně a dle pravidel sekce si určuje sám, co se zde bude probírat. Tečka.

  • Autor

Pawouku dekuji :kol-47: .

A jinak prvni poznatek z podlahy je to fajn vecicka na schovani veci ale kufr se rapidne zmensil. Po dnesnim nakupu co delame pravidelne jsem tak tak vse naskladal. A tim ze se zarovnala nakladaci hrana kufru tak ty tasky meli chut vypadavat ven :D

Však při nakupovani tu podlahu zvedni a davej to jako před tím ;)

  • Autor

Jo to mě taky napadlo ale to bych tam musel prvně udělat pořádek bo jsem si tam vše jen tak naházel :D

zvedlá podlaha super, ale já bych jí mít nemohl, už bych tam nepostavil rezervu na stojáka ;)

Sakra podlaha mě dost láká en nevím kde sehnat Teda no , nová bude dráha ak bejk určitě , ale kakalo by mě páč vozim v kufru gólů pouští aradi kabely atd a to by se nádherně schovalo a neměl bych furt bordel v kufru , ikdyz zase z druhy strany dost často teď jezdím bez sedaček pác vozim objemné věci tak bych musel vymyslet i zvýšení podlahy v místě kde jsou sedačky no budu o tom přemýšlet každopádně je to moc pěkný. :-)

Sekyji, odkaz máš na předchozí stránce - mají skladem... za skoro 6 tKč! Občas se objeví za lepší cenu na ebay, ale za 1300 Kč fakt ne. Aspire má buď fajn kámoše, nebo štěstí jaxviň. :)

  • Autor

No ono staci mit nejakou aplikaci na bazary v mobilu a pak jen treba kontrolovat nove prispevky :)  Bylo to na aukru s vyvolavaci cenou 1000,- a postovnym a tak to i skoncilo. No a Galvi to pro me vyhral jelikoz jsem zrovna nemohl nakupovat a i zajistil at to prijde na mou adresu. Jo bylo to sakra stesti za tu cenu :)

Tak to je pecka :-) kdyby tě přestala bavit domluvily bychom se určitě :-) jinak jeybee1: dík moc odkazů jsem si nevšiml ale 6000 za to nedám :-)

  • Autor

Tak dnes jsem si zajel za uzivatelem slapnahrabe a prevzal od neho sd kartu s mapovymi podklady pro amundsen http://www.audiocom.cz/modelove-rady/skoda/navigacni-sd-karta-skoda-amundsen-vw-rns-315-vychodni-evropa-2016-v8-5457cz 

A udelano podle tohoto navodu http://forum.skodahome.cz/topic/137223-aktualizace-map-rns315-z-sd-karty/

A timto bych mu jeste jednou rad podekoval za nahrani :palec2: bo kupovat to za tolik penez je az vydirani od skodovky.

20161120_100742.jpg20161120_085515.jpg

Aspire, v přišlim roce pozivam Tě na sraz k polska :D  . Máš dobrou mapu a všechné cesty :) . Doraziš bez problemu :D

  • Autor

:D

Tak ty mapy to je takova nouzovka jelikoz pouzivam primo navigaci v mobilu ktera ma vice funkci nez v radiu.

No a jelikoz jsem to potreboval i naistalovat tak jsem si udelal i takovy maly vylet bo mym stylem jizdy bych to instaloval mesic :D jelikoz to trva dost dlouho.

IMG-20161120-WA0000.jpgIMG-20161120-WA0001.jpg20161120_161112.jpg20161120_161148.jpg20161120_161155.jpg20161120_161125.jpg

Neřikej že maš až takhle špatně :D:D

  • 4 týdny později...

Ahoj, měl bych prosbičku, koukal jsem,že jsi si koupil Amundsena+  a dodělával jsi si bluetooth možno volat přes.Amundsena. 

Pořídil jsem si také Amundsena, ale po stlačení tlačítka Phone se mi alorát zapne a vypne zvuk. Co je všechno potřeba k doděláni,poradíl by jsi prosím co vše? Jaká kabeláž a jaká jednotka bluetooth. 

Moc díky!

Roomster rv.2012

  • Autor

Ahoj, ony se ty amundseny delaji dva druhy jeden ma v sobe bluetooth a druhy ne. No ja mam ten s. Takze jsem musel jen dodelat GPS antenu a mikrofon a vse dokodovat. A amundsen s bluetooth poznas tak ze na boku pristroje na stitku bude uvedena MAC adresa a pokud tam budou same nuly tak to nema v sobe. mac.JPG

Upraveno od ASPIRE

Michale dodej si že antena stoji 6300 korun :D ( nová origo v škodovce) :D

  • Autor

No ja mam antenu za 300,- a tu je napriklad za 350. Zadnou jinou antenu neni treba predelavat za original ktera je na strese. Mam tuto pridelanou magnetem k boku pristrojovky a zadny problem.

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.