Přejít na obsah

Fólie na okna


Whitek

Doporučené příspěvky

osobně bych se soudil a věř tomu, že vyhrál, to je pěkná blbost a jen zkouška co poškozený vydrží

Máš pravdu Jary, ale nechtěl jsem to psát. Ale nežaluješ pojištovnu, ale přímo řidiče, co do tebe nacouval.. Z havarijka pravděpodobně bude pojištovna na něco podobného mít nárok (tedy zamítnout), jelikož to auto "není způsobilé k provozu na komunikacích" díky tomu, že nemá atest folie. Soudní žaloba by se musela podávat přímo na řidiče a to věřím tomu, že vyhraje.. ale bude to asi nadlouho :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jsem to dobře pochopil tak když mám tonovany skla z výroby tak na přední boční okna nesmým dát folii ktera okno zatmavý abych neměl problém na STK? Mám Octavku bez klimatizace,pomáhají folie nalepené v zádu v autě na snížení teploty třeba v létě nějak výrazněji a nebo jsou folie spíše jen pro hezký efekt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, obojí ;) jak vzhled, tak ti sníží teplotu v autě.. Ovšem furt je v autě vedro, takže je to jedno :smich:

Příklad: Auto bez folii stojící na slunku - 65° v interiéru; Auto s foliema - 45° za stejných podmínek, ale v obou případech musíš nechat auto chvilku s otevřenýma dveřma, okýnkama, aby se profouklo a až potom zapínáš klimu a zavíráš okýnka.. ;)

A s tím STK jsi to pochopil, máš li SunPaket z výroby, tak na to nesmíš dávat nic dalšího.. možná tak neprůstřelný folie lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, obojí ;) jak vzhled, tak ti sníží teplotu v autě.. Ovšem furt je v autě vedro, takže je to jedno :smich:

Příklad: Auto bez folii stojící na slunku - 65° v interiéru; Auto s foliema - 45° za stejných podmínek, ale v obou případech musíš nechat auto chvilku s otevřenýma dveřma, okýnkama, aby se profouklo a až potom zapínáš klimu a zavíráš okýnka.. ;)

A s tím STK jsi to pochopil, máš li SunPaket z výroby, tak na to nesmíš dávat nic dalšího.. možná tak neprůstřelný folie lol

Díky za objasnění,každopádně já klimu nemám takže bych ty okýnka otevíral při jízdě stejně jak do ted :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pak ty folie leda pro vzhled.. poněvadž tak nebo tak ty okýnka musíš otevřít.. Folie jsou dobrý, že si zavřeš okýnka, hodíš klimu, dává ti to na stálou teplotu uvnitř a to slunko zvenku tě tolik "neotravuje" ;)

PS: necituj předchozí příspěvek, zvláště tak dlouhý.. Místo tlačítka odpoved pod příspěvkem použij to dole pod seznamem podobných témat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by mě zajímalo,kde zjistím,na kolik to mám zatmavené od výroby.Mám oct,ptal jsem se ve škodovce a oni řekli,že z výroby je to zatmaveno max.6-8%,záleží jaký model.V techničáku jsem nic nenašel a na oknech to podle těch čísel nepoznám(teda jestli to tam vůbec je).Takže mi přímo technik ve škodovce řekl,že když se na okénko řidič a spolujezdce dá folie s propustností světla 80 až 72%,tak nikdo nemůže nic říct,nehledě na to,že ani nepoznají,že okénka byla lehce tonována z výroby.Takže teď nevím co si o tom mám myslet.Je fakt,že jsem ani nikde v zákoně nenašel nic o tom,že by tam folie nesměli být,všude se udává min.propustnost světla 70%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj,tak f.Trieste.cz jsem kontaktovala,ohledně ceny tonováni auta a toto je odpověd

Dobrý den,

ještě jednou děkujeme za Váš zájem.Cena za tónování skel je závislá na Vašem rozhodnutí, který materiál z naší nabídky si na Vaše vozidlo zvolíte. Je třeba zvážit jednak potřebnou životnost, stejně tak i konečný vzhled vozu s tónovanými skly,ale samozřejmě i finanční částku,kterou chcete do vozu investovat.

Cena za tónování skel Vašeho vozu

škoda fabia combi r.v.2002

materiálem SUNTEK HP 4550,-Kč + 19% DPH, tj. 5410,- Kč

Na tento autofilm je výrobcem poskytována 8-letá záruka s možností výběru ze 7mi barevných odstínů, což je samozřejmě výhodné při volbě kombinace odstínů. Tónování skel z tohoto materiálu si zpravidla volí 75% našich zákazníků.

materiálem SUNTEK ASWF 3510,-Kč + 19% DPH, tj. 4170,-Kč

Na tento autofilm je výrobcem poskytována 5-ti letá záruka,možnost výběru z 5-ti odstínů tmavosti.Tento materiál je novinka – speciální nabídka od výrobce pro rok 2009, cenově přizpůsobena požadavkům trhu a jeho zákazníků, kteří chtějí levnější, ale zároveň kvalitní tónování autoskel.

Materiálem ULTRA CARBON 5250,-Kč + 19% DPH, tj. 6250,-Kč

Materiálem NANO Ultra Vision 5950 ,-Kč + 19% DPH,tj. 7080,-Kč

Oba materiály jsou špičkové novinky,neobsahující prvky kovu – podrobné informace naleznete na internetových stránkách www.trieste.cz/cz/tonovani-autoskel

Samozřejmě že existují jak levnější, tak i dražší varianty provedení tónování skel.

Například pro varianty INFINITY se spíše rozhodují naši zákazníci z toho důvodu, že je více zrcadlová / tzn. více z venkovní strany připomíná zrcadlo/

Zvážíte-li skutečnou životnost vozu, nebo lépe řečeno užitnost vozu, pak si myslím, že můžeme říct, že se u námi používaných materiálů vždy jedná o záruku celoživotní… O vhodnosti zvolení materiálu SUNTEK není pochyb, já osobně jej doporučuji po zkušenostech s jinými materiály, protože se skutečně jedná o materiál 100% stálobarevný - nestane se z něj časem hnědá nebo fialová/ a splňuje mimo všechny své vzhledové vlastnosti jistotu UV filtru i po mnoha letech,a je natolik kvalitní, že neztrácí časem své solárně izolační vlastnoti a netvoří bílé bublinky.

POZOR VELMI DULEŽITÉ!!! Co se týká schválení zatmavenývch autoskel na vozidlech pro provoz na komunikacích – je třeba mít na mysli, že každá úprava vzhledu vozu musí být v souladu s Vyhláškou Ministerstva dopravy a spojů ČR a za nedodržení této podmínky je Policie ČR udělit pokutu a bodovou penalizaci!!

Naše filmy a práce jsou homologované /schválené/ a aplikujeme je na vůz za předpokladu dodržení daných podmínek. Pokud jde o Váš vůz, jedná se o vůz osobní a je třeba dodržet na oknech řidiče a u spolujezdce průchodnost světla 70%. Intenzita zatmavení skel za zády řidiče a spolujezdce už je Vaše volba a není nijak omezena. Odstín s předpisovou průchodností 72% plně vyhovuje těmto podmínkám www.trieste.cz/cz/tonovani-autoskel/atesty-homologace

K takto upraveným sklům jsme oprávněni Ministerstvem dopravy ČR vydat Vám na SPZ vozidla Osvědčení o tónování skel, kde je uvedeno jaký materiál byl použit a zároveň okna označíme štítky s platnou homologací.

Námi vydané Osvědčení plně nahrazuje zápis do velkého TP.

Osvědčení je vystaveno ve dvou jazycích a je platné ve všech zemích EU, nelze se tedy do budoucna obávat jakýchkoliv problémů s policií, STK nebo na hraničních přechodech.

Celá montáž je bez jakéhokoliv zásahu do vozidla – bez demontáže skel. Doba montáže – cca 120 minut. Montáž provedeme i u Vás na místě, pokud disponujete prostornou garáží, s přívodem elektřiny a dostatečným osvětlením. Dopravné neúčtujeme.

Abychom Vám ještě jednou poděkovali za Váš zájem,připravili jsme

právě pro Vás další ***SLEVU*** zde: www.trieste.cz/cz/novinky

Tolik ve stručnosti k Vašemu dotazu, v případě jakýchkoliv dalších otázek, neváhejte nás kontaktovat

na tel +420 775 950 950 ,+420 774 950 950 nebo prostřednictvím e-mailu films@trieste.cz

Přeji Vám hezký den a jsem s pozdravem

Jana Maňasová

Editováno: , autor: Zuzka78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravíčko pánové,

chtěl jsem se zeptat, jestli nalepení fólií odradí případné fetky od vykradení auta... jestli je foliované okno větší překážkou než obyčejné okno a jestli stačí nalepit klasícké fólie, nebo musím nandat nějaké bezpečnostní?

díky moc ludva triplettt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravím všechny,

plánuji dát na auto autofólie. Nemá někdo zkušenost na kolik vyjdou na celé auto, případně nevíte někdo o někom kdo je v tomto zběhlej?

Díky Mash

Nejlépe Karlovarsko a okolí?

Na Březový dělá jeden týpek autofolie (za Fabii Combi si řeknce cca 4500) nedávno jsem se u něj informoval.

http://www.autofolie.us/

Editováno: , autor: nadvora
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravíčko ... přečetl sem si tady toho poměrně dost o barevných fóliích na auto ... ale mě osobně by spíš zajímaly folie bezpečnostní ... barvu a vzhled auta nějak neřeším, spíše aby to bylo praktické a odradilo to smažky, který se budou chtít zmocnit mého rádia ... má s tím někdo zkušenosti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...