Přejít na obsah

Prosím poradte: spojka/prevodovka


Lukáš Pavel

Doporučené příspěvky

Zdravím, prodal jsem auto, a nový majitel mi tvrdí že ze dne na den odešla spojka, do te doby než jsem ho prodal jezdila řadila bez jakéhokoliv problému, a ted mi tvrdí ze nejde zaradit a jen to pri zarazene rychlosti a pridání plynu chrčí a nejde.. mohli by jste mi prosím říct oco by se mohlo jedna a jaká by byla cena případné opravy? ale uz jen z logické uvážení si myslím že je blbost aby za jeden den odešla spojka, děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LU.PO LU.PO ;)

 

za kolik fabca sla ? a sla tak jak sla ? nebo jako serie ?

 

 

 nic mene, podle me spojka ze dne na den odejit muze,.... proc by ne ;) tady nepoznas kdy je spojka v haji, protoze je to hlidane hydralikou, takze neni poznat ani podle pedalu ;)

 

    nic mene,.... pokud by si se vydal cestou opravy zas takova palka to neni ;)

 

http://www.autobyznys.cz/qx190C/skoda-fabia/fabia2-motor-spojka-1.0-37kw/1.4-44/50kw-mpi/br-spojka/br

 

    kazdopadne bych se snim nejak domluvil,... pul na pul nebo ze by jsi zaplatil jenom spojku a on at si to udela jak chce ;) myslim ze to je fer jednani, kde kdo by se na neho vysral

 

    do 3500 kc se s materialem a praci urcite vejdes ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bral spojkovou sadu u Hamar.cz byla za nejlepší cenu, měnil jsem ji při 217 tis. km a byla ještě relativně dobrá, ale měnil jsem si jí sám, takže takhle. Taky bych se s ním domluvil na půlce. Při výměně se mění šrouby přítlačáku + šrouby na poloosách. což stojí dalších asi 300,- Kč. Viděl bych to na špatný přítlačný ložisko.

http://www.hamar.cz/cs/2169-spojka-sada

Editováno: , autor: Casy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není v loji homouš? ale to by mi zase nesedělo to řazení rychlosti... těžko říct tak od židle... málo info...

nicméně toto je spotřební zboží, je jen vaši dobrou vůli, pokud se to rozhodnete spolufinancovat

Editováno: , autor: -honza_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...