Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

19 xtreme su podla dostupnych informacii urcene primarne pre zapadne trhy, teda vyrabat by sa mali nadalej... uz som to spominal: http://forum.skodahome.cz/topic/123175-octavia-iii-rs/?p=1957741

predpokladam, ze by sa mali dat vybavit... na tvojom mieste by som sa skusil pytat u viacerych dealerov, pripadne rovno u importera (SA to uvadza na svojich strankach, tak to treba po nich pytat...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som s tym panom volal asi 3x no stale mi tvrdi ze su vobec neni dostupne a ani nebudu ...  :kol-26:

auto je uz uzatvorene teda zaradene do vyroby takze neviem ci s tym daco mozem spravit

Volal som mu predvcerom chcel som ho este poprosit ci by sa dala zmenit farba ste ma tu s tou steelkou poblaznili no uz sa neda podla neho vobec nic pridat ani odobrat ani zmenit ... Keby napisem priamo do skody dalo by sa s tym daco podla vas robit ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som s tym panom volal asi 3x no stale mi tvrdi ze su vobec neni dostupne a ani nebudu ...  :kol-26:

auto je uz uzatvorene teda zaradene do vyroby takze neviem ci s tym daco mozem spravit

Volal som mu predvcerom chcel som ho este poprosit ci by sa dala zmenit farba ste ma tu s tou steelkou poblaznili no uz sa neda podla neho vobec nic pridat ani odobrat ani zmenit ... Keby napisem priamo do skody dalo by sa s tym daco podla vas robit ? 

No keď máš termín dodania jún, predpokladám že do výroby pôjde auto najskôr v mesiaci máj, tak si myslím že zmeny by mali byť bez problémov. Ja som 4 týždne pred termínom výroby menil farbu a doplnil som light asistent a vyhrievanie čelného skla a akceptovali to. No a zajtra idem konečne pre auto :kol-142: to čakanie bolo nekonečné !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xtreme sa oficialne nedajú nakonfigurovat do vyroby. Daju/dali sa len dokúpiť ako príslušenstvo. Preto neboli v konfiguratore.

Ak uz maju auto vo výrobnom plane, pytaj si cislo komisie. S tym sa da potom preverit u importera, co sa s tym realne da robit. Napis mi PM.

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se po nich pídil, ze stejného důvodu jako Ty, ale nakonec jsem se bavil s několika lidmi a ani jeden je nedoporučil kvůli následným problémům s podvozkem.

V konfigurátoru nejsou a kdosi tu nebo na Octavia fóru psal, že ani jako ND, jen pro Ty, co je mají z výroby, ale dají se koupit na netu. Pokud chceš, pošlu Ti odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa dovolal a pytal som sa na info skoda auto a ten sa cudoval co sa ho to pytam ... nevadi no ... 

Asi zostanem pri geminach ciernych a tie dam potom na zimne a letne kupim tie xtreme na rok :) 

Inak robite zraz len cisto Cesi  ? by som sa rad zucastnil keby to bolo mozne  :kol-85:

mischicka : jasne mozes postnut link vdaka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to je tenhle symbol:

 

post-85884-0-51681000-1425511229_thumb.j

 

Což znamená, že se tím tlačítkem dá vypnout Front Assist - aby ti to zřejmě "nehrabalo" do řízení....  v součesné RS se Front Assist vypne sám např. při přepnutí auta do režimu ESC Sport.

 

Takže zřejmě rychlá volba na volantu pro závodníky... :kol-27:

Editováno: , autor: Napalm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám mišáku, že budeme mít brzo výročí 10 let. Twl, to to utíká.

nebyla v tom roce 2005 ale nějaká přeregistrace z minulých dob ? 

no jasně, že byla, teď koukám. Já už byl určitě v klubu mnohem dřív.  

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...