Přejít na obsah

automatický parkovací asistent


gooseman

Doporučené příspěvky

souhlasím s tím srovnáváním dle boku auta "před tebou" a obrubníkem. Auto mám druhý rok a použil jsem asistenta snad jen 2x z hecu. Taky na instruktážních videích parkují někde na okruhu bo letišti a ne ve městě. Pokud nebudeš parkovat za auto, co je parametry podobné či větší, ale za nějakýho fiátka, počítej, že drbneš kola.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam svojho S 2 Combi 4 mesiace a uz som tu funkciu vyuzil mozno 10-15 krat a v meste. akurat raz som skusal parkovat v jednosmerke kde boli zaparkovane auta po oboch stranach a pri parkovani kolesa vytocil az na doraz a skoro som drbol do auta nalavo, ale vcas som pribrzdil a prebral parkovanie ja. inac ziadny problem, stale zaparkuje pekne pri obrubniku, este sa mi nestalo aby som oskrel svoje chromove 18-stky  :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám prosbičku. Mám SII vrátane originál parkovacieho asistenta. Pôvodný majiteľ odpojil senzory obsadenia sedačiek a parkovací asistent prestal fungovať. Pripojil som senzory naspäť, ale asistent nefunguje. Pred odpojením senzorov údajne fungoval. Pozrel som vo VCDS asistent je aktivovaný. Pri stlačení tlačítka sa kontrolka v ňom nerozsvieti, ale display nehlási ani žiadnu chybu. Vie nikto poradiť čo s tým, a ako, treba spraviť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...

Zdravím všechny,

 

už v minulosti tu bylo několik příspěvků na podobné téma, při zapnutí park-pilotu se na displeji objeví hláška "Rychlost příliš nízká" a můžu jet okolo řady aut jakoukoliv rychlostí...

Bohužel jsem nikde nenašel odpověď, čím by to mohlo být...

 

Na diagnostice všechna čidla OK, řídící jednotka taky, kódování taky v pořádku

 

Nemáte někdo zkušenost?

 

Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...