Přejít na obsah

Sklon zadních sedadel


danhill

Doporučené příspěvky

No, ono to změřit není úplně tak jednoduché ... Jako měřil jsem to dvakrát různými způsoby a mám odchylku 8° ... což mi příjde dost a pythagorovu větu znám.

Na internetu jsem to nikde nenašel.

Tak se raději ptám,než to blbě nařežu,jestli už to někdo neřešil, protože zkosené bedny do kufru se běžně dělají a prodávají ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi záleží čím to měříš. Stačí dvě laťky spojené šroubem s křídlovou matkou a až budeš mít obě ramena pevně na ploše měřeného úhlu, dotáhnout matku. Poté přenést na papír a úhloměrem změřit úhel. Já tímto dělám dost věcí, na které obyčejný úhloměr nestačí. Ale třeba ti někdo kdo to už dělal tu hodnotu úhle napíše, tak vydrž :)

post-75495-0-02846200-1370027796_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky za nápad :) ... vyrobím a provedu třetí měření ... Jedno měření jsem prováděl pomocí metru a provázku a druhé pomocí aplikace v androidu a mezi nimi je těch 8° rozdíl,takže pomocí takové pomůcky bych mohl minimálně říct,co je na houby.

Ale osobně si myslím,že blbě bude provázek,páč olovnička směřuje kolmo dolů a auto úplně rovně stát nemusí a to může být ta chyba.Kdežto android aplikaci jsem nejdříve nakalibroval tak,že dno kufru je rovina,ale zase telefon je přeci jen krátky a kufr příliš vlnitý ... Uvidíme no ... 

Spíše mě fakt překvapuje,že to nikde není uvedeno ... Ani google neví a to ani pro jiné auta ... A nečekal jsem,že se na takové prkotině tak zadrhnu :D ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...