Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kokta je ještě paňák, na holky je mladej, tuhle ve slabé chvilce ve stavu opojení jedním pivem a dvěma kofolama se v Žamberku přiznal :D Ptal se totiž Motose, kde se v oktávce nachází bod G, myslel, že to má něco do činění se zrychlením :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pry stylove tricko do rakve, oblek je drahej a proc ukrajovat neco z vyplacene pojistky ze? Koukal ses jestli nemas prestrizene brzdove hadicky?

Jo na Motosovu spotrebu jsem zvedav kdyz mu v Globusu na informacich rekli ze je to porad z kopce. Ono je to totiz nejdrive poradne do kopce.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je to v Rakousku vidět, že se tam jezdí pomalu a bezpečněji. Když jsem tam byl před roky v Alpách, furt jsem někoho předjížděl...Lidi se tam prostě tak moc nepředjíždějí, jezdí za sebou jako ovce :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovce? Divný názor, je vidět, že dost lidí v tomto státě je stále postiženo čecháčkovským myšlením. Ono totiž dodržovat zákony je většinou mimo naše hranice běžné. Jen čecháčci s tím mají pořád nějaké problémy a musí si něco dokazovat. Ale to je pořád to stejné dokola. Prostě tyhle tímto myšlením postižené generace musí vymřít a nenakazit další. Nehledě k tomu, že na těch pár desítek, či stovku kilometrů, si tímto "pomůžeš" v řádu minut. A proč by předjížděli, když ostatní jedou stejně v rámci limitu? Pak se tam nemusíš bát vyjet na silnice, na rozdíl od té džungle v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono je to v Rakousku vidět, že se tam jezdí pomalu a bezpečněji. Když jsem tam byl před roky v Alpách, furt jsem někoho předjížděl...Lidi se tam prostě tak moc nepředjíždějí, jezdí za sebou jako ovce :)

No na vidieku mozno ale Vieden a okolie to je este horsie ako u nas, predchadzanie do zakrut a horizontu ci vytlacanie z cesty ked sa v protismere objavi auto je tu beznejsie ako u nas, viem o com vravim pracujem tu 6 rokov viem porovnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nikdo neni svatej, ja tady kolikrat potkavam u nas Nemce a Rakusaky a chovani maji trochu jine nez doma. Samozrejme ze ne vsichni, ale najdou se taky vyvrhelove.

 

To jistě ne, všude se najde nějaké procento, které nehodlá nic a nikoho respektovat. Ideální to samozřejmě nikdy a nikde nebude. Jen mám takový neodbytný pocit, že u nás je toho nějak o hodně víc. :kol-32:  A není to jen v dopravním provozu. Tam je to jen víc na očích a smrdí to krchovem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...