Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Mácháč,

včera sjem se pustil do lakýrničiny, nejdřív na manželčině voze včetně štráfu od klíče a pak u sebe ťupky na kapotě (jen ty nejhlubší záseky). No řekněte, jaký jsem, netřeba lakýrovat půl auta, až vás to potká taky přije´dte a já vám to za 500kč udělám.  :kol-98:  :kol-98:

post-10015-0-01538500-1436422963_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeme na čaji zkusit, bez obav, vezmu mu dveře hřebíkem a pak mu ukážu jak se to dělá. jen nebudu mít asi barvu, ale to nevadí, tuhle bílou mají v kdejakém baumaxu, koupím za ty prachy ( jako u ŠA lakovou tužku) celou pixlu Hemeraitu a to mu zbyde i do budoucna až mu to bude reznout. Tedy kdo bude chtít vidět dynamické ukázky lakování a po aplikaci nepoznáte rozdíl (jako na fotce výše) přijeďte na čaj o páté. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita jde do kopru. Za ty stejný prachy by bylo třeba toto. Takže stejná písnička jako když jsem v roce 2011 kupoval OII FL - za stejný prachy byla FII FL Combi Elegance 1.2 TSI 77 kW. Teď je to jen o něco dráž, ale zase je tam vyšší výbava a výkonnější motor - 103 kW vs 90 kW.

Koukam ze uz procitavaji dalsi.

Priznam se, na caj jsem chtel prijet v novem, i20 je jako hlavni vuz maly (melo to byt druhe auto) a aktualne jsou i30 v akci a za rozumny peníz a pro mne az v bohate vybave (napr. zbytecny senzor tlaku v pneu). A tak jsem to mel uz rozjednane s 1.6 88kw (nejdrive bych si to auto ale pujcil na tyden a poznal ho, treba bych do toho pak nesel), ale kdyz jsem videl predpoved na tropy (uz byly tento vikend), tak jsem radsi zavola na klimatizace a nechal nacenit 4 klimy. Cena 120tis, tak jsem tedy rekl ze na hajzlu sice travim hodbe casu, ale ze zas nutne na nem mrznout nemusim. Tak jsem na 100tis...

Auto nejaky mam, klimy ne, tak byla volba jasna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši, já byl dneska s rodinou v ZOO v Praze, manželku sem poslal k tygrovi pro hozenou kšiltovku, ale přinesla mi jí :D

Ja rikam, Ninitko cicinka. Rana jak z dela a uz mi tahla zakouslou cicinku za ocas. Dostal jsem nabidku calnout 30tis za cicinku a nebo nebo tam Ninitku nechat na vystavu dravych selem. Calnul jsem a sel dom. Tedko Ninitku hreje nova deka z prave kuze.

post-12637-1436427381,7258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom nechápu, jak si škodovka za toho rapida učtuje nehorázny peníze ted.... to už fakt radši tu dacii nebo francouze...

Tak Citron C- Elisee je twky pekne mastnej, v zakladu levnejsi (neznam vybavu), ale kdyz ho nakonfigurujes tak je drahej jak Rapid, no po zdrazeni Ralida uz je asi Elisee levnejsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...