Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ajaj, neprijemne. Jeste ze se ti nic nestalo. Jak si dojel. Na rezerve? Hold to jsou ta nizkoprofilova maxi cool kola co preferuje kokta.

Nebo si pouzil super dodavanou lepici sadu, s kterou by sis mohl tak v tomhle pripade zalepit prdel, aby ses z toho neposral.

Hold plnohodnotna rezerva je plnohodnotna rezerva. I kdyz nekde v noci na dalnici bych ji menit taky nechtel. Zavolal sis asistenci?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten litak pujde svarit ale lepsi asi novej. Nasere no, nemas jezdis tak rychle po rovine jak rika klint.:D na rovine se muzes zabit :D

Petre na dnesnich autech jsou vsude nizkoprofilove krome suv.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no, ale to sou pidi kola a auto bez brzd, neco jako moje oktava co tam mela za hrozny brzdy. Uz ani rapid nema 195/65/15 ale neco nizsiho.

rapid na 16" má 215/45 ted sem na to koukal.

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, je to mrdka :D   Navíc koukám, řádně udržovaná :D Petrrra kinderka by tomu oplu napráskala jako fík....

 

Já měl v G-čku Astře 1,4 Eco Tec 90 kobyl, v combi. Tenkrát jsem si myslel, že to jezdí dobře, pak jsem to prodal kolegovi, co měl před tím Fiata Bravu v dieslu s turbem a prodal ji za tejden, že to vůbec nejelo :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajaj, neprijemne. Jeste ze se ti nic nestalo. Jak si dojel. Na rezerve? Hold to jsou ta nizkoprofilova maxi cool kola co preferuje kokta.

Nebo si pouzil super dodavanou lepici sadu, s kterou by sis mohl tak v tomhle pripade zalepit prdel, aby ses z toho neposral.

Hold plnohodnotna rezerva je plnohodnotna rezerva. I kdyz nekde v noci na dalnici bych ji menit taky nechtel. Zavolal sis asistenci?

Dojel na rezervě na ty dálky bych to s lepením nedal. nizkoprofilem to nebylo byl to celkem kus a divím se že to neodneslo nic jineho. Štěstí bylo že byl hned sjezd. Když jsem jel dál tak jsem potkal další dva asi měli taky Smolíka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně, že jsi to zvládl. Jiní by byli už ve škarpě. To bylo u nás?

Jo trochu semnou zacloumalo ale v pohodě. Bylo to ještě v Německu na D17 sranda byla že jsem kus před tím zkoušel maximalku jestli to nemám rozbitý jako klint :-D

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...