Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Rádio, kdybys nečetl a neodpovídal jednou denně na 100 příspěvků, tak bys možná nepsal úplně zcestně...

K Fabii 1 a interiéru asi tolik, není to moderní a já se s palubkou nemazlím, jestli je to měkké nebo tvrdé je mi jedno, hlavně aby to nějak vypadalo a kupovat nové auto s interiérem 15let zpátky může jen masochista.

K těm chladícím věžím a potažmo komínu EPRU1 (EPRU2 má "komín" schovaný v levé chladící věži) tu bylo psáno právě to, že dnes nově modernizované uhelky vypouští mnohem méně škodlivin než kdysi [emoji6]

Njn, ja nemam cas byt pprad na foru a kdyz se povede, tak tu kolikrat je denne jeden prispevek a 3 odeme. Jen sem 2 dny nevlezu, tak je tu 20 stranek. S elektrarnama jsem to tak myslel, vypouštějí uz dnes min, ale ve vysledku elektroauta zadny eko nejsou. Jedina vyhoda, coudi se za mestem a ne ve meste.

Hele pises ze palubky nehladis, pritom ji furt rozebiras a neco opravujes - bud mas volny cas a nebo penize a pak bys tohle neresil.

Ps a treba ohledne bezpecnosti, co myslis ze je lepsi, mit 10 let stare auto v te dobe s 5ti hvezdama a nebo dnes nove se 3ma? To 10 let stare by dnes melo max taky 3 a tim ze je zrezle a dily unavene, tak realne ma treba uz jen 2 ci min... A pak si masochista radsi koupi Dacii. Navic jak jsem psal, prectete si vsichni za co se dnes hvezdy davaj, za signalizaci zadnich pasu a za bradavici na predku vozu - ktera ani nemusi fungovat, staci ze je, pac neni definice jak ma fungovat. Takze auto s 5ti hvezdama muze mit realne jen 4ri treba. A konkretne kdyz se podivam na hvezdy u Dacie a u konkurence, dacie trati 10% na ochrane chodcu, jinak je +- srovnatelna a pak prave na hlidani pasu a bradavici. Cili to auto realne neni horsi. Takze koupit ojetinu neni jen o hvezdach a o lepsim interieru - musi se to promyslet, stejne jako vse dnes. A pokud nemas mice na rozdavani, tak je to o kompromisu.

Mě to taky nějak nesere. Musejí jít s tebou, takže když parkuješ doma, tak ti to nevezmou, pač musejí být v dosahu klíče. Když jsem v práci, tak taky ne. A všichni nemají po ruce nějaké zasrané zesilovače. Ukradnout jde všechno, když se chce. Navíc já zamykám ještě zpátečku a chystám i pedály. To už si zajdou raději pro něco jiného.

A jak dlouho ti vydrzi zamykat pokazde vse. Jak se zamykaj ty pedaly? To jakonpokazde polezes pod volant a neco tam budes sudlat? Hm, diky nechci. Radsi koupit neco co se nekrade. Takova Dacia ma taky Kessy, jen se o tom nevi. Auto se nemusi zamykat a klicky mas permanentne ve skrince, takze prijdes, sednes, otocis. Nic neodemykas, nikam nic nestrkas - jak ty :D (s oktavkou).

Tak nějak, třeba v Dukovanech teď provedli úpravy na střeše reaktoru a odolá nárazu moderního dopravního letadla (teda teoreticky že jo)...

Muselo by to být nějaké kompletní řízené odstřelení radiační budovy zevnitř aby došlo k situaci jako v Černobylu...

A poznamka pod carou, dopravni letadla nejsou v cr povolena :D, tudíž reaktor jim odola.

ty woe já nevím, ale na mě se lepí smula jak na oziho :D opravili mě práh u auta a začal se po měsící loupat :D

Cos mel s prahem? Se loupal a ted zas? Me prijde zes snad koupil totalku, kterou nekdo nalestil a ted uz slejza barva, to prece uz není mozny. Me taky po lakovani ze skodovky slejzala barva. Co delali garaznici nepoznali ani pri prodeji vozu, ale na co sahla skodovka, to bylo videt z dalky

No jo trapna simply clever reseni.

Rad bych pil Budvar, sle Budvar bohuzel neni Plzen. Chutove Budvar na Plzen proste nema. Hold Plzen svetu donesla spodne kvaseny lezak a to se musi nekde projevit. Vse ostatni jsou jen mene zdarile kopie. Plzni zdar.

A tos vzal kde, ze Plzen chutna lepe. Ono napriklad pokud delas vyvar, tak ho musis umet udelat, aby byl dobrej. Kdo ho neumi, pouzije kostku a je sefkuchar. A stejne je to u Plzne.

To mas ovsem pravdu. Vicemene to na kvalitu nema vliv.

Downsizing taky nema na nic vliv :D, naopak, auto jede lip a zere min.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem dnes dostal novou O trojku bohužel na ježdění a volant svítí bíle. to je zase nějakej tuning. celý auto svítí zeleně, volant a tachometr bíle...

 

 

@radius prah sem trošku promáčkl o pískovec u zákazníka, tak mě to krásně opravili až na to že tam odpadává lak :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine co nestoji je to co mas mezi nohama [emoji1]

Tady jsem v kraji kde auta stoji pouze pri parkovani a ne pri jakekoliv ceste kamkoliv. Jsem nervozni kdyz pred srankama potkam vlak a musim 2 min. cekat. Hold Praha - Stringovo sen s heslem: kolonu nehledej, ona si najde tebe. [emoji1]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem závodil s Merglem, novější Éčko. Na rozjezd jsem ho spráskal na okresce, nechtěl mě nechat předjet, ale dal jsem ho [emoji2] .... pak jsme jeli do 150, ale už mě nepředjel. No tak doplatil na svoji hmotnost, má to těžký jako kráva a na rozjezd je tenhle můj dvoulitr lepší jak bejvalé TSI

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...