Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No Motosi, skolacka chyba, kterou bych mozna z presednuti z predokolky na zadokolku udelal taky v tomto vykonem voze. Staci si neuvedomit a je to tu a to bylo sucho. Radius by mu poradil tu o te kyneticke energii co prorazi strom a z autem se nic nestane.[emoji23]

Clinte ja mam uterku za 50kc z domacich potreb na nadobi az ji manzelka odrbe od nadobi [emoji1]

Jinak v SO ve 3 rano jsem se vracel z Toure de Prag Pup taxikem z centra na Barandov byla to O3 TDI a reknu vam jedno. I kdyz jsem toho hodne vypil sedel jsem vzadu a ten zadek je tvrdej a uskakanej temer jako v Rapidu, tak ze s nejakyma radoby sportovnima podvozkama mi muzete vite co.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kdyz jsme se vezli z Clintem a sedeli vzadu dva a vepredu taky dva a jel po dobre ceste po 6tce tak ok, u Ona na tu vesnici jed nechtel schvalne po ne uplne dobre silnici, Clint sam moc dobre vedel proc. Ale s Rapidem tam jel jsme to tam valili kilo po tech dirach jen aby mohl tvrdit jak je to tvrde. [emoji106] Navic z ciziho krev netece.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem upgradoval tapatalk, tak to zas "vylepsili" jak ted poznam aktualizovane tema, driv byl nazev tluste, ted jsou vsechny mnou sledovana temata zluste.

Ten Clint na te posledni fotce jde jak kdyby byl na golfu nekde. Jste strileli na golfu? [emoji23] jsem myslel ze ho vemes na "nasi" strelnici, kde jste byli u Kladna ?

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne body 2, 4 a chybi napr. moznost odpoctu dph na vse, co Vam umozni ucetni, dale mit moznost nakupu tam, kde bezny zamestnanec nemuze nakoupit (treba makro) a v neposledni rade se dost casto da sehnat velkoobchodni nabidka - napr. velmi levne volani na ramcovku apod...

http://finexpert.e15.cz/10-duvodu-proc-byt-osvc#utm_medium=selfpromo&utm_source=finexpert&utm_campaign=RSSfeed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože odpusť mi, neboť jsem zhřešil, musel jsem zase jednou po dlouhé době do automatické myčky umejt to pražské lepkavé sviňstvo z auta, když se na mě Pancho 2x vykakal. Hold má moje auto na svědomí. Ať si pak zkusí stěžovat na microškrábance. No ale ty molitanový nudle na kartáčích bych řekl nejsou zlé, zkoumal jsem to a moc škrábanců nepřibylo, pokud vůbec. No spojil jsem nepříjemné s užitečným, dal ten nejlepší program a umyl i podvozek po zimě alespoň, ten nemám opravdu kde ručně umýt. No a překvapení za 200 co stál program jsem dostal jako dárek super extra přípravek od Sheronu u OMV na čištění skel (zelená okena), no neber to, není to úžasné? Bylo na výběr jestli toto, nebo čištění interieru nebo ty vlhčené utěrky na palubovku. Tak, že jsem vlastně ještě ušetřil. Sheron je NEJLEPŠÍ! No jinak ty nudle dělají pěknej rachot jak naráží do té karoserie, v jednu chvíli jsem měl obavy o Rapida aby se nerozložil.  :kol-28:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...