Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

clinte  neco vetsiho:) 

 

Pancho, přesně tenhle revolver jsem měl v této ráži .500 Magnum. S tou holkou to zamávalo víc, pač to blbě držela. Rána je ovšem z toho výživná a pazoury jdou nahoru. Hlavně ale zatlačí do dlaně. Na střelbu z 500 je potřeba mít už kvalitnější sluchátka, zejména při střelbě na kryté střelnici. Jeden výstřel vyjde na 30 korun, takže válec 150 korun (5 ran pouze). Nebylo možné to živit :)  Navíc první kusy, jako jsem měl já trpěly špatným zamykáním válce. V této ráži to dělal ještě Taurus, ale tomu se ty revolvery vlivem silného náboje rozpadly a neprošly zkušebnou. Následně zarazila evropská zkušebna i revolvery SW v této ráži, takže se už prakticky do EU nedovážejí a nedají sehnat. Maximum, co lze sehnat v tomto typu revolveru je 460 XVR.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se vybíral termín, to už je hodně dlouho, tak se s nějakým mistrovstvím neuvažovalo.

Clinte přesně: Je to pěkný raritní kousek spíš pro sběratele a nebo pro lidi co neví co s pěnězi co se potřebují ukazovat. Je to pěkný a raritní kousek, ale z praktického hlediska tato zbraň nemá absolutně žádné využití, pro sebeobranu nepoužitelné (nikdo ti nebude tahat 2kg váhy, než s tím zamíříš je po tobě, v případě že mineš, než zamíříš podruhé jsi mrtví dvakrát). Pro lov? v USA a jinde je lov zvěře povolen krátkými zbraněmi ( u nás a v celé EU nikoliv) a tam platí to samé jako u té sebeobrany, žádná zvěř ti nebude nehybně stát a nepůjde na 10-20 metrů k tobě aby ses účinně trefil, na delší vzdálenost nepoužitelné. Na videu to opravdu někteří drželi jako prase kost. Jinak SaW je americká značka že Clinte, nemýlím se.  :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...