Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak to klepání při vyjíždění ráno do práce jsou skutečně brzdy, asi to dělají ty vyrezlé zadní kotouče....:(  No prdim na to, nebudu kvůli tomu dělat zadní brzdy, když destičky jsou ještě OK a kotouče jen kapánek vyrezlé....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale musí to udělat někdo, kdo to umí pořádně ustavit v soustruhu, jinak nadělá víc škody jak užitku... Jinak stačí srazit jenom vnější hranu, pokud jsou kotouče dobré, nemusí se brát celé... Ale auto jedině na špalky, nebo někomu na zdvih a není to hned...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsme viděli jak si nám ujel :D skoro jako Radius :D :D

 

no tady u HK byl sní asi 2 dny cca 10 cm, ale pak to roztálo hned...

 

trvalka si me tu zas bere do huby, nezapomen ze mam atmosferu, pichas do vlastnich rad a nahodou, jakmile byla okta na dalnici, tak jela jak s turbem, protoze uz byla v otackach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak co jsem psal i ozimu.. bral jsem N95 od benzíny a od místní benzínky.. auto divně pokuckovalo na jedničku a na dvojku...tak sem začal brát N98 u benzíny najednou bez problému, teď sem bral N100 od OMV a zase ok, tak já nevím jestli se to dobe auto vyspalo nebo fakt nevím, budu to dál sledovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak co jsem psal i ozimu.. bral jsem N95 od benzíny a od místní benzínky.. auto divně pokuckovalo na jedničku a na dvojku...tak sem začal brát N98 u benzíny najednou bez problému, teď sem bral N100 od OMV a zase ok, tak já nevím jestli se to dobe auto vyspalo nebo fakt nevím, budu to dál sledovat...

 

Hele to je jednoduchý, pozvi si tam kontrolu, ať víš na čem jsi, funguje to skvěle :D

 

Já beru 95 všude možně (Benzina, Shell, Tank Ono) a žádnej problém...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda na Tank ONO netankuju, u nás v Nýřanech ředily naftu bionaftou, takže od té doby netankuju... Tankuju v Plzni v Tescu kde byla podle deníku jedna z nejkvalitnějších naft v Plzni (před nimi bylo OMW, Benzina a tušim že ještě nějaký LukOil nebo tak něco (docela mě zarazila Shell, ta nebyla v 1. desítce vůbec)...

 

Bavím se ale o Plzni a okolí a o naftě, jinde to může být jinak no...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...