Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

já mám na autě denní svícení, jak u VW známo, integrováno v hl. lampách. Přesto, abych měl v současný době jistotu, že jsem vidět dobře i zezadu, jezdím bez automatu na xenony. Prostě pro sichr. A automat stěračů je krám, kterej si dělá, co chce.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásné Vánoce a vše nejlepší v roce 2014  :kol-99:

 

 

 

Jinak C/L já víc než pro efekt, mám kvůli parkování. V práci parkuju na nezpevněném "parkovišti" a je dost dobré když se mi nasvítí když jdu v noci k autu (teď v zimě praktici využití 100%, že nešlapu v kalužích a bahně...

 

Ty stěrače bych Kokto bral nějak vymyslet, zatím jsou takové informace, že bez zapojení automatických stěračů nefunguje C/L...

 

A kdybys testnul někde to CúL na přední mlhovky, tak by to bylo super, ale nevim, zda máš někoho v okolí, kdo má před FL a v ní vyměněnou BSG pro corner

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vse nej... kazdopadne se asi nedozvim co delal Kokta s autem... nevypada to nejhur.

 

Kazdopadne, zkus vymyslet denni sviceni v mlhovkach na O2 Tour, to nikdo nevymyslel, takovi machri tady nejsou!

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal celej večer, kdy mi Ježuch přiveze to nové RS-o, tolik jsem si ho přál....a nic, hoši, to mi nebudete věřit, on se vůbec neukázal. Takže příště už ztrácet čas čtyřhodinovým vyhlížením z okna nebudu... :(

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...