Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

co k tomu rict, nejhorsi je ze me tam firma chce nutit jezdit taky. Ja kdyz tam byl jeste se sluzebnim v radiu, kdy jsem to mel pres ulici, tak jsem taky nebyl spokojen a borec se ze me jeste snazil delat debila.

 

tehdy slo o narezle vymenene kotouce...

 

jinak kokto, co jak si byl spokojen? Obsluhoval te clovek uvedeny na skenu faktury, nebo primo Martin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě ten jeho motor má prej nápln 3,2 litru a naučtovali mu 4,5 litru. opravdu se nedivím že jezdíš z prahy jinám :D

 

jo dobrý, asi o něco lepší než v Hradci ještě. Ráno Martin, odpoledne mě to předával jeho kolega, ale to už je jedno ;) jenom tam nemají 2.0 TSI superba, takže nic moc :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto to vis je to mala pobocka, velkou maji v praze a melniku, takze lepsi predvadecky jsou tam, ale myslim, ze po domluve by ani to nebyl problem.

 

jinak k te praze asi neni co dodat, jako tady jak jezdi flotili tak ten trh je proste znicenej... :(

 

jo a s tim roomem, to je jasny podvod, uderil byc na ne s tou strankou a do konce zaruky servis zdarma, jinak udani na skodovku at jim sebere autorizak...

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši já sem zase v práci na noční, poslední dobou jsem tu víc jak doma. Akorát jsem se vrátil z projížďky, je to tu samej zajíc polní :)  Dokonce jsem objevil asi 10cm mladého zajíčka, tak jsem mu dal list pampelišky a dlabal ho pěkně z ruky :)   Jestli se neschová, sovy si je tu u nás dovedou vychytat...

 

post-32269-0-84763900-1435616553_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek hošani... Tak jsem se vrátil z Havířova a mám pár otázek... Kde je v Žamberku ten sraz vždycky? Nikde jsem neviděl nějakej kemp,nebo tak něco... Potom jsem taky chtěl zastavit před Škodovkou v M.B. ale prostě jsem se k ní nedostal....po půl hodině kroužení kolem té zóny průmyslové mě to přestalo bavit,takže jsem viděl jen to logo na budově... Jinak na plnou nádrž jsem najel 830km což vzhledem k těm serpentinam kolem Šumperka je podle mě dobrý dojezd. Na PC mi to ukazovalo při tankování spotřebu na tu projetou nádrž 6,1 l/100km... V autě jsme jeli 2 dospělí a 2 děti + plném kufr všeho možného... :-)

Jo a spočetná spotřeba je 6,23 l/100km takže trochu to lže...

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, kdepak je ten náš Motos, se někde nudí v tom horku na pláži když jde do vody, tak přes davy černých uprchlíků se do vody ani nemůže dostat a k tomu se mu může stát, že někdo s Kalachem si splete pláž s mysliveckou střelnicí.  :kol-28:

No není mu co závidět.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...