Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Spotreby jsou vyssi vyrazne pac Astry a Insignie jsou tezky jako krava, hlavne Insignie, ta i diky tomu ac relativne vykonne motory tak diky vaze nic moc. Ale one vypadaji dobre a tady plati u obou modelu, ze myslivec je hezci, ja to tak alespon mam.

Ale reknete mi, kfo dnes jezdi v Oplu, je jich poskrovnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak OIII je to ještě odvážnější. 1.6 TDI 81 kW má triádu 3,9 / 3,1 / 3,3... Je to tedy úplně stejný nesmysl. Počítám, že Astra bude také 1.6 TDI 81 kW.

OIII Combi s tímto motorem má 1280 kg, Astra asi 1500 (přesný údaj jsem nenašel).  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je o Astře známo, že je poněkud obéznější, přitom prostor v interiéru oproti konkurenci nic moc. Jen nějak nerozumím tomu, proč proboha na ježdění po Praze vybírají takovou velkou kraksnu. Když už, tak hatchback by stačil. Osobně bych raději něco ve velikosti Fabie... Bohužel, nová firemní dopravní politika má za nejmenší auto právě toho kombíka. Ale ono to může být za pár týdnů/měsíců všechno úplně jinak. Abych nakonec nebyl rád za Opla. :kol-32:  Ale zatím ho nemám, tak se musím péct ve Fabii. :kol-136:  Kdyby měla klimu, tak jsem tu Astru odmítnul. Tam abych se bál, že někde poškrábu nějaký plast a budu to muset zaplatit. Ozi, nevíš náhodou, jak to chodí v těchto případech s Arvalem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dneska poprvé dolejval olejíček do svého chrochtáka.....0,3 litru po najetých 10tis km. ;)

 

Byl jsem dneska na Štemberku s rodinou a vzali jsme i synka sousedů, co je stejně starej jako můj rošťák. No Pancho by z toho radost neměl :D   Pošlapané prahy a těsnění, neustálá másáž zezadu do opěradla a další vymoženosti dětských přesunů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja Clinte za svych 45tis km nemusel dolevat ani jednou ani deci. No u chrochtaku to zacina pomalu u TSI rychle.

LL olej... S tím je to normální, i když tady možná o něco dřív, než bych čekal. Osobně bych si první dolití tipnul na 20 000 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dolejval zatím u každého auta. I u supáka 1,9 TDI 96kW jsem na 15tis kolem litříku dolejval.....

 

Jak může Petrrr napsat, že na 45 tis km nikdy nedolejval, když mu každých 15tis mění olej :kol-44:  :kol-98:

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...