Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ten gril na tom dešti uplně zreznul, za to by ani pade nebylo ;)  Ten sud jo, ten vrátím v Krušárně a pak budeš mít koleno, co svět neviděl :D

 

Lego je dobrý brát rovnou z fabriky za poloviční ceny. Jenže je to polovina doporučených cen a tak to vyjde asi na dvě třetiny ceny, než na netu....Pak v Rakovníku máš hrabárnu Lega a tam si můžeš na váhu nahrabat kolik chceš ;) Ideální, když ti chybí nějaká kostička...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rici ze me driv ano kdyz jsem mel manualni. S auto je to uplne o nicem jinem a nikdy uz jinak. Klimu rocne desinfikuji a menim kabinovy filtr taky rocne, nad ramec intervalu. Preci jen v tom aute pak vse dychas a dychat plisnove spory se mi opravdu nechce, bolest hlavy apod. U O1 jsem to tolik neresil. Pak teplotu nenastavuji nikdy aby rozdil vnitrek venek byl vyssi nez 6-7 st.C. Pred planovanym cilem cca 10 min klimu vypinam. Dulezite je taky jak mas nastaveny vydechy, u auto je ma vsechny co nejvic nahoru bocni mirne do vnejsich stran tak aby proud vzduchu smeroval nad hlavu a v aute to pekne cirkulovalo a ja primo ten ledovej vzduch nedejchal. Tak to mam celorocne a a rezim auto a o nic se nestaram, z tech hromadu cudliku vyuziji jen funkci v zime rychle rozmrazovani celniho skla. Dle meho to pracuje suprove, az na chlazeni schranky, tam mi prijde ze vzduch neni, pokud vubec je, studeny jako z vydechu vnejsich. Proste to nic neuchladi a ten vanek co tam je, je k nicemu.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...