Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

petre vsechno je dneska z nahrazek, to proste tak je a je potreba to tak brat...

 

proto viino ;)

 

a jinak plzen u me skoncila, protoze abych si ji tady kupoval za 18 ve velke akci a pak dojedes do nemecka a tam je aregale za 17,86 bez letaku. To at tu cela plzen chcipne. Za me v posledni dobe bernard a pivovary lobkowicz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, Plzen neni z nahrazek - precti si slozeni. Ale u Branika kde ctes o nejakem chmelovem sirupu ci co atd.

Vino souhlasim, cisty prirodni produkt pokud se jedna o privlastkova vina. Jina nepiji. S Plzni mas pravdu, nevim proc to tak je, ale Nemci maji pry snad nizsi dan na potraviny. Presto Tankova Plzen je proste Tankova Plzen a tomu se nic nevyrovna, vlastne vyrovna. Pivo z drevenych sudu v malem mnozstvi co dela Plzen ve starych sklepich pro navstevniky. Byl jsem, videl jsem, ochutnal jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem ovce, abych lemtal nějakou břečku jenom proto, že je to údajně "národní" nápoj a správnej chlap ho má pít. Hospodská společnost typických pivních uživatelů, co jich vyžahnou každý den deset kousků, i s jejich "pivními moudrostmi", mi přišla vždy ujetá. To fakt nemusím. Můj průměr je jedno pivo za rok a letos už jsem ho výrazně překročil. :kol-28:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[emoji1] [emoji1] [emoji1] Ver ze ti co vylemtaji tech 5 denne nepiji Plzen, ty piji cokoliv co je pod 15 Kc za pullitr. Do hospod nechodim a kdyz ano tak kvuli setkani s prateli atd. a to si dam Plzen. Domu si kupuji tak 3 Plzne na 14 dni. Tedy sam nejsem nejaky pivar buh vi jaky. Obdobne to mam z Vinem, miluji dobre vino, mam rad Jizni Moravu, to ovsem neznamena ze vino chlastam denne. Dam si rad vyjimecne pri nejake prilezitosti, ano pak vypiji treba lahev i 2. Ja nejedu v kvantite, ale v kvalite. Ostatni alc. v podstate nepiji nebo jen vyjimecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, ono u mladejch spíš na to není, protože ono jít denně do hospody, to už je pořádný výdaj z výplaty... Ale jinak já hospodské usedlíky taky moc nemusím, jsou to takoví brouci Pytlíci co všechno ví, ale za hranicemi okresu nikdy nebyli...

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak nějak... tvrdej mi nedělá moc dobře, naposled jsem se zmastil v březnu na Masopustní veselici a to pak 2 dny nevím jestli mi nepraskne hlava, při tom normálně funguju, jen mám migrénu vždycky...

 

No jo, to musíš pít kulturně. A ne jako ruský mužik. :kol-28:  Opíjení až do takových stavů u mě nikdy nehrozilo. Pak si nemůžeš tu lihovinu ani pořádně vychutnat, když si druhý den ani nepamatuješ, cos vypil. :kol-28: 

 

Jinak některé kvalitní destiláty já mohu. 

 

 

Pawouku, ono u mladejch spíš na to není, protože ono jít denně do hospody, to už je pořádný výdaj z výplaty... Ale jinak já hospodské usedlíky taky moc nemusím, jsou to takoví brouci Pytlíci co všechno ví, ale za hranicemi okresu nikdy nebyli...

 

Peníze v tom budou taky, ale ono už to podle mě začalo někdy v devadesátých letech. Prostě mladší generace jsou už v tomto trochu jiné. Ty bys to měl vědět nejlépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr: Já mám noční, spal bych hned  :kol-29:

 

Pawouk: No já to mám celkově asi jiné, já si založil rodinu, na chlastání jsem nikdy moc nebyl, no ale ono na vesnici se tohle hodně bere ten masopust a prostě všude něco dostaneš, takže tak no... jinak já se neopiju do stavu že bych o sobě nevěděl, ale druhej den mám potom migrény, třeba nic nenadejchám, ale prostě mě hlava úplně třeští, takže já tohle absolvuji tak 2-3x do roka, někdy ani to ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozi, Plzen neni z nahrazek - precti si slozeni. Ale u Branika kde ctes o nejakem chmelovem sirupu ci co atd.

Vino souhlasim, cisty prirodni produkt pokud se jedna o privlastkova vina. Jina nepiji. S Plzni mas pravdu, nevim proc to tak je, ale Nemci maji pry snad nizsi dan na potraviny. Presto Tankova Plzen je proste Tankova Plzen a tomu se nic nevyrovna, vlastne vyrovna. Pivo z drevenych sudu v malem mnozstvi co dela Plzen ve starych sklepich pro navstevniky. Byl jsem, videl jsem, ochutnal jsem.

tankova plzen dobry, ale v Praze a okoli ji mas prakticky vsude za 40 korun a vic (treba Lokaly ji maji aktualne 47+) a to uz je proste proti moji vuli, takze si radsi dam neco z mensiho a dobreho pivovaru co bud stoji stejne a je to nejaky vyrazny special a nebo je dobre, ale vyrazne levnejsi...  :kol-32:

proste takovou zlodejnu, kterou tady nastavil prazdroj podporovat nebudu, chteji byt premiovou znackou tak ok, ale beze me. Domu si za ty prachy radsi koupim radegast nebo kozla. Bouchaj to skoro stejne, oboje je taky horke (11 Kozel mene, 12 Radek vice) a cenove mas kazde treti zdarma.

 

K nahradam. Branik pouziva chmelovy extrakt pokud se nepletu a nezmenili to v posledni dobe a to je pouze vylisovany chmel do koncentratu. Kdo v cechach nepouiva extract jede chmelove granule a duvodem neni e by to byla nahrada, je to porad chmel jen se to asi tsickrat lepe skladuje kvuli mnohem mensi velikosti. Jediny kdo jede poctive porad z chmele tak je Budvar.

 

Já spíš narážel na typickou českou hospodskou pivní kulturu, než na tebe. Ale řekl bych, že toto už u mladších ročníků moc není. Její hlavní představitelé z dob socíku už pomalu odcházejí.

tahle kultura poravdu upada, ale v poseldni dobe mi prijde ze se k ni hodne mladych vraci. Duvodem podle me je spatna financni situace tech lidi. Do jdou do hospody, daji dve tri piva a prosedi tam cele odpoledne.

Ja osobne taky preferuji jit do hospody na setkani s prateli, nicmene taky mam stav, kdy chci proste jen klid a jit si vklidu sednout na dve...  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...