Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

stringo:  med je prozatím už rezervovanej, budeš se divit, ale lidi kupují hodně i v 5kg sklenicích. Cena v kg sklenicích je opravdu 150. Víceméně můžeme dohodnout, šéf bude ještě jednou stáčet cca 100kg, tak uvidí kolik toho bude a těsně než tu cestu budeš mít, pokud budeš mít zájem se ozvi a nějak to okaučujeme. Ono totiž, já taky nemusím být doma že jo až si vzpomeneš že někam pojedeš a co bych pak s tím medem dělal. 

Jinak mám pro tebe nové info, nově otevřená motýlí farma je opravdu i přímo ve Varech a to na té Dianě  (rozhledna) údajně. Což jsem nevěděl, je to prý nové. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kokto, med je přírodní produkt, který obsahuje cukry, ale přírodní, včetně mnoha dalších blahodárných látek. Já, protože jsem blízko u zdroje, tak mám med v podstatě pořád. letos si ani neberu, páč mám ještě z loňska. Čistý med bez příměsí ti totiž třeba do 2 měsíců od stočení zcukrnatí, tak se pozná poctivý med ( lidi si myslí kolikrát, že tomu je naopak) že ten med co si koupí v krámě když jim vydrží celý rok tekutý, jak je to kvalitní med. Bohužel. Jinak med je možné rozehřívat v teplé vodě do 40st.C abys ho nezdevalvoval a nezničil v něm to, co je dobré.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistě, Nutella je taky zdravá hlavně k snídani. Dá ti strašně energie a celý den můžeš hákovat jako barevnej. Na žízeň je nejlepší Coca Cola, protože tě osvěží a jseš Happy, když to pijí i ti sportovci. A na hlad je nejlepší MC Donalds. páč tam tě všichni milují a dbají o Tvé zdraví.   

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, nějak mě nakazil Radius, od té doby co ho znám se ze mě stává expert na kde co. On už sem, co by šťastný majitel Hnujdaje, nechodí a je potřeba aby zde měl za sebe náhradníka. Já vám tedy nebudu povídat o Hnujdajích, ale o Renaultech jak jsou super a Škodovky jak stojí za hovno, hlavně ty Octávie tedy.   

 

Jinak koukám, že Pawouk leje nyní ten VIF i do ostřikovačů , asi nějaká příprava na economy run, ovšem spotřeba mu spíše stoupá, samé více jak šestilitrové spotřeby. Nevím, nevím kam to letos pawouk dotáhne, asi do servisu s rozvody.  :kol-28:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, to mě vytáčí do nepříčetnosti, že máš větší motor a přitom o 0,11 l/100km nižší, musím více zabojovat a dohnat tě. Ten VIF tam mám taky ovšem už v palivu od Eurooilu co by Optimal 95 E. Asi vyhodím dětskou autosedačku 10kg navíc, pak vyhodím manželku to je taky nějakých přes 65kg, malou vyhazovat nebudu, ta má chuděrka jen 10kg a začnu tankovat jako Clint, cmrndat tam jen 20 litrů a za chvíli tě mám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, med je nejlepsi. Letos bohuzel sami mame malo, byla spatna zima... :(

 

jinak ta cena co mas Petre tak je tak nejak standart. A i 5kg se dakonzumovat, pac med se nekazi ;)

 

v praze za med od vcelare jsou palky pres 200 co jsem tak sondoval ted. A navic maji jen male sklenice, pac je prodaj za vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak že od šéfa vezmu těch 100kg  a jdu prodávat do Prahy, 50-60 za sklenici a hned mám doma 6tis. Pražáci ještě budou děkovat jak výhodně nakoupili za 200. No když prostě někdo bude chtít, ať se ozve a až bude vzpomenu si na něj a domluvíme se, nikoho nenutím, to jen že myslím na kamarády, né jako kokta ovšem ten taky myslí na kamarády, ale trochu jinak, představuje si Pancha nahýho v tangách jak meje ty vobrovský trucky a jak mu pěna z wapky stejká mezi půlkami.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, to mě vytáčí do nepříčetnosti, že máš větší motor a přitom o 0,11 l/100km nižší, musím více zabojovat a dohnat tě. Ten VIF tam mám taky ovšem už v palivu od Eurooilu co by Optimal 95 E. Asi vyhodím dětskou autosedačku 10kg navíc, pak vyhodím manželku to je taky nějakých přes 65kg, malou vyhazovat nebudu, ta má chuděrka jen 10kg a začnu tankovat jako Clint, cmrndat tam jen 20 litrů a za chvíli tě mám. 

No vidíš, a to ten můj vehikl je o něco větší a o katalogových 135 kg těžší.   :kol-33:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, zase já jsem o 100kg těžší jak ty.  :kol-98:  To není komplimet, však my tě ta kolena naučíme jíst. 

Sice výkonější motor, ale těžší a větší auto a tak se můj výkonový handicep srovnává, přesto si lepší, ZATÍM!

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobě se to líbí? Když pominu tu hnusnou barvu, tak je to oplastování hrozné už na fotce a při vědomí, že to nemá ani Haldex, i trapné - je to jen taková atrapa. Počítám, že výskyt tohoto bude mizivý - asi tak na úrovni FII Scout, či Roomstera Scout.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, že v tom někdo vidí off road, nicméně pro obyvatele horských oblastí, či pro někoho, kdo tam jezdí často v zimě je tento systém určitě dostačující. A dostačující bude i normální varianta Octavie s Haldexem, který ti, mimo jiné, dopřeje lepší jízdní vlastnosti za určitých podmínek a nemusí to být zrovna na sněhu. Motosman ti o tom pak povypráví. Těch, co s tím jezdí do skutečného terénu nejspíš příliš nebude... A pokud ano, tak si moc dobře nevybrali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...