Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Vole ja blikal at zpomali, zaclo se mi v kabine tvorit vakuum.

A rusko je rado ze je rado, uz se dostali z tech sracek? Jeste nedavno nemeli ani rubl a stahovaly se vsechny zahranicni firmy. Bych se divil kdyby vyvazeli.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jim Francie zaplatila . Takže prachy nějaký mají. A zbraně myslím celkové z Ruska. Vis co tam je furt přebytku. A stále se vyrábějí. A prodávají stále kila. Takže pokud mas peníze kup to místo toho i20. Je tam určíte více místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Opla ještě nemám, tudíž se peču ve Fabii. :kol-29:

 

Třeba se mu seknul plyn....

 

Woe, jen jsem to trochu prohnal. :kol-28:  Když jeli těch 200 - 205, tak jsem to uvisel. A když to nebylo do kopce, tak kupodivu ani ne na plný plyn. Jen odpich z toho rychlostního omezení byl poněkud slabší, tam jsem musel podřadit a vytočit řádně pětku, abych je tak tak dojel. :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já na začátku R6 ještě zahříval olej, když už jste mizeli v dálce. Měl jsem tam lehce přes 70°C. Pak jsem jel skutečně s plynem na podlaze, abych vás zkusil dojet. Takže z těch kopců skoro 220. :rolleyes:  Já si všimnul, že jste jednu chvilku ubrali někam ke 180? Ale na těch nerovnostech, co tam místama jsou, to není nic moc jízda v těchto rychlostech a poloměry zatáček mi v tomto tempu přijdou nedostatečné.  :rolleyes:  Asi by to chtělo širší pneu a lepší podvozek. :worthy

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaaa Pawouk bude tunit. To má štěstí, že tu jsme. To máme:

-

-

-

-

-

-

Kdepak, tímto stylem zase hodně dlouho nepojedu.  :kol-28:  Ještě nedávno jsem uvažoval o 17", ale nějak to odeznělo. No uvidím příští rok, budu muset koupit nové letní pneu, tak možná ještě promyslím - že bych zároveň vyměnil i ráfky.  :kol-140:

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...