Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Počkejte na mě v tom motorestu, nějak v 45 minutě?  Pokusím se to stihnout, pojedu z té Příbrami (střelnice). Kdyby něco, dorazil bych tam sám o chlup později. Ale myslím, že to zvládám, záleží jak budou rychle cikáni padat k zemi :)

 

Sníh bude jen na kopečku ve Strašecí, jako minule :D  Hodím k němu trochu ledu a námrazy :)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to v Krušárně zabookoval. Tentokrát budeme dole v přízemí, abychom byli blíže našim autům a Kokta nemohl myslivcům strkat do vejfuků banány a smát se, že myslivci špatně startujou  ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tři kroužky pro teploušky. Maserati Granturismo, Ford Mustang, Chevrolette Camaro http://www.autooutlet.cz/cars-337-chevrolet-camaro-6-2-v8-zl1-580hp-manual to jsou pořádný vozy pro chlapy. Popřípadě pro početnější rodiny http://www.autooutlet.cz/cars-194-cadillac-escalade-esv-platinum

 

A né ty vaše autíčka pro blondýny s psíky (audi). I když ta RS 6 už by šla.

 

edit: To jsou keci od někoho kdo jezdí v Rapidu co?  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrrr, hlvne je videt zes v tech supersportech nesedel, Camaro i Mustang jsou celkem velky, ale stejne se svejma 200cm se tam dobre nevejdu... :( a kdyz uz neco takoveho tak jedine Shelby GT 500 ;)

 

a Escalade neni spatny, ale me se proste tenhle styl aut vubec nelibi. je mi lito...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kůůůrva, ten medvěd to je nářez. nechcete přijed s Clintem i pro mě ? Já myslím, že bych se tam s Clintem vešel dozadu.

 

Ozi: Seděl v Camaru, znáš www.svezenicko.cz Líně u Plzně, někdo to tady zná, už nevím kdo. Ale jen seděl, vozil jsem se v F430.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mergli taky z exteriéru moc krásně nevypadají, ani se nedivím že tato vrstva kupců šahala po audinách a furt celkem šahá...bmw jsou většinou pěkná auta dle mého...

je to maybach...

 

ozi: no přes vas s imužu nastavit euro 4 nebo euro4+5. nevím jestli to mam zkoušet abych něco nezníčil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...