Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dobré ráno Vietname!

 

Tak doufám, že všichni plánujete někam k vodě, kde ještě nevyschla. Já bohužel celej víkend v práci :(  

To s Tebou soucítím...Do čtvrtka jsem měl samé odpolední.

Dnes už ovšem dovča a vody spousta

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady na dov potkal jednoho majitele s RAMkou. Hodili jsme rec. Na benzin dlouhodoba 16 na plyn 22. Ma ji 4 roky vse ok, hlavne motor, ale elektronika stoji za prd a ma s ni furt problemy pry. Ze si myslel o spolehlivosti neco jineho. Zasadil mi tim ranu primo do srdicka. [emoji31] [emoji174]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je to tak. Rapid ovsem v tech vedrech vali bez ztraty kyticky. Klima jede, ze vetrak odfoukava i znacky kolem cest a pri plnem tatizeni a obsazeni uz je ztrata vykonu znat stejne jako narust spotreby 7-7.5 litru na sto. Masakr. Pred chvili jsem se vratil z benzinky EUO +VIF. A zitra trada domu. Ale nezoufam, budu mit jeste tyden dovolenou. [emoji1]

Ted do sebe tankuji 3ti Plzen. Moje slopotreba se take zvysila. [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem tady na dov potkal jednoho majitele s RAMkou. Hodili jsme rec. Na benzin dlouhodoba 16 na plyn 22. Ma ji 4 roky vse ok, hlavne motor, ale elektronika stoji za prd a ma s ni furt problemy pry. Ze si myslel o spolehlivosti neco jineho. Zasadil mi tim ranu primo do srdicka. [emoji31] [emoji174]

Tak vidíš, je to stejná sračka, jako máš ty, jenom je to větší a má to větší obsah motoru...Já ti to říkal, zase jsem měl jednou za dvacet let pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak elektronika se da vzdy opravit. Preskocenej retez, nebo zravej motor co se oleje tyce uz se opravuje hure. Ale hold kazda znacka ci dokonce model ma sve a jak psal Stan uz nebi spolehliveho auta. Tedy koupim luxusne vybaveneho multivana ted jsem vyhral 120 kc zase tak uz zbyva jen nejaky ten milion. A neco opravdepodobnosti a uhozu bleskem mi nikdo nepovida. Dnes zemrela pani ve Varech na uder blesku. Jaka to je pravdepodobnost ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se právě vrátil z večeře u Panchaka. Ten gril je fakt boží a ta další hračka co si pořídil je taky fajn... :-)

Hurikán, to je vpoho Já bCh mel kupce na dvě kdyby to byl automat. Jinak přijdou podivaji se a se slovy je to moc drahý odcházejí. Nebo ani nepřijdou jen zavolají ať dam slevu 50 a ze to vezmou potom podle stavu... trh je zpeaseny a lidi jsou hnupove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, taky to tak vidím, chcete za to prostě moc, reálné ceny jsou jinde. Realita je prostá: (firmy vyřazuji uplně - ty kupují diesly a nová auta) Pracháči si oktávku nekoupí, potom lidi, když už mají 500-600tis si raději koupí nové auto, funglovku, kde vědí, že je naprosto OK a že jim nějakej rok vydrží. No a většina, co prachy nemají, ale chtějí nové,  tak kupují do rodiny auta kolem 200-300tis a zbytek si jde pro bazarovky kolem 100- 150. Navíc RS je pro omezený počet uživatelů, ne každý touží po sportovním autě, řada lidí chce auto do rodiny s velkým kufrem, ne-li dodávku, s vysokým záchodovým posezem, ideální SUV.

Další problém je, že češi jdou slepě po dieslech a myslí si, že benzínové RSo hodně žere...A ještě jedna drobnost, kupovat ojeté RS je vždycky risk, pač se předpokládá, že s tím předchozí majitel lítal a dával tomu kouř...což ve vašem případě sedí :D

 

Ještě je pár magorů (co mají zálibu v oktávce) - (mezi ně se řadím i já), co koupí nějakou roční vojetinu za tyhle prachy...ale těch je mizivé procento. Takže musíte počkat na nějakého takového magora...(nebo bazar - ale je to provar) Dá se tedy říct, že roční auta za cenu 500-600 se soukromým osobám opravdu těžce prodávají. Na investice do auta, co tam bylo přidané později nikdo nekouká, ty prachy jsou prostě v hajzlu.

 

(Tím nic chlapi proti vám...ale taková je realita) Takže Hurrikán 550 a Ozi tak 350

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...