Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak co je hoši, ono pondělí a on už zase nikdo nemaká? Kdyby jo, tak je vás tu hromada. Já už jsem v plném nasazení z5 ve worku. Zatím mám pomalý rozjezd, jedu tak na 20%. Člověk to nesmí první den po dovolené přehánět i když až přijde boss, nebudu vědět jak se jmenuji a hned přibude před tou 20kou jednička. A kdo mi odpoví na to ubytování v chatce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to vidíte ? , k obědu tak od cca. 11:00 hod. kolínka.......pak bazén....pivko....pivko.....od 15:00 gril...pivko... bazén...atd. ?????

 

Maso na gril, ať si asi každý veme dle chuti, chleba a nějakou zeleninu na zácpu seženu. Může být ????

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan maso si dovezem, ale aby byl grill, aby nebyl zase zákaz. Jo ty myslíš, že slet bude už na oběd? Já myslel až tak odpoledne, po obědě bycha si teprve vyjel, hold to mám jako vždy nejdál. nemohl sis vybrat místo na Jesenici nebo na Skalce nebo tak? :-) Nějakej chleba můžu koupit taky. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chleba problém není. V pátek objednám a v sobotu dovezou. Gril mám takovej malej alá kotlík. Spíš, aby se kolena stačila vařit a někteří neodpadli.

 

PS: nezapomeňte plavky....

Editováno: , autor: motosman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Clint už kolena nejí, tak toho si můžeš škrtnout. Ten dostane jen zeleninu. Ta rajčata co máš za stavením co tam každý chodí na ně chcát, to mu bude stačit. Tak kokta kdyby přijel, tak ten má takové ty tanga plavky. A vadí, že neumím plavat? Plavky nemám, když tak půjdu na vostro. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, na bazén kašlu, nejedu se cachtat, jedu žrát kolínka, steaky a chlastat :-) Maso vezmeme. Petrrr to vezme přes mě, vyzvedne dopoledne a já se s ním svezu za 50 korun. Budu mu dělat navigátora, na oběd jsme tam :-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...