Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Dobre no, ale i v prirode clovek muze mit nejake to pohodli [emoji23] Na nejake spani pod sirakem uz nemam vek. Vysokej cholesterol, tlak. Jeste si nachladnu ledviny, moje plotynky uz jsou zvykle na matraci z line peny a s polohovacim rostem a perovou dekou s polstarem z vyhradne prachoveho peri.

Jo a jestli mam vlest do nejake vody, musi byt upravena na min. 27st.C osetrena chlorem zbavena UV zarenim chroboplodnych zarodku atd. Do nejake vody v ktere pichaji ryby a ne jen oni a kam tucty kempu okolo vypousteji splasky opravdu nevlezu. [emoji1]

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti reknou ikdyz neco najdes ze uz to tam bylo, na druhou stranu jejich chyba ze to nenapsali do protokolu u prevzeti auta. To treba ve Varech maji auta pro servis atd. Jinde nez tam kde parkuji zakaznici a pri prevzeti auta ti ho dovezou pred vchod, hned nastoupis a jedes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, tady to flákli na parking, kde se sjíždějí zákazníci, takže to projdu opravdu důkladně. Sice mi slíbil, že to auto tam dlouho nebude, ale i tak.....to mohly bejt jen kecy. V jiném servisu, kde sice auto na parkingu neparkují mi řekli, že ta spojka je normální, že to je vlastnost. Tady alespoň řekli, že to normální není a něco se budou snažit udělat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...