Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty si ale koupil ojetinu obouchanou kde nejaky cigan prdel do tve sedacky, jeste ted tam mas trochu jeho prdelniho mazu co se micha s tvym. A vubec zaschle sliny, holuby, posevni sekrety cikanske sperma atd.. Nove je nove, ta vune, cisto, prvni doteky a v pripade Rapida co zapocal novy design kazdy na ulici cumel v dobe kde u tveho auta i kdyz s nevim kolika konmi nestekl ani pes. Jen zlodeji prahnouci po levnych nahradnich dilech. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si ale koupil ojetinu obouchanou kde nejaky cigan prdel do tve sedacky, jeste ted tam mas trochu jeho prdelniho mazu co se micha s tvym. A vubec zaschle sliny, holuby, posevni sekrety cikanske sperma atd.. Nove je nove, ta vune, cisto, prvni doteky a v pripade Rapida co zapocal novy design kazdy na ulici cumel v dobe kde u tveho auta i kdyz s nevim kolika konmi nestekl ani pes. Jen zlodeji prahnouci po levnych nahradnich dilech. [emoji23]

Tak to myslím že se pleteš. Za prve vím od koho to bylo. A za druhé a kdyby tam něco bylo tak ted tam určíte není nic a vsadím se ze to mam daleko čistější než ty.ze bych z podlahy mohl jíst. A furt za poloviční cenu relativne kvalitní a trochu větší auto s dobrým motorem. Já bych si nikdy nové auto nekoupil pokud bych nevěděl co z penězí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou ti Clintem vychvalovani profici z AS a uz to zacina. Sice bude mit ledascos vymenene - nove, ale vse tema vymenama sprasene ze po puvodnim stavu bude jeste touzit. [emoji1] Tihle umelci pak vzdy nadelaji vic skody nez byla puvodni zavada.

No S3kovym majitelum uz tady otvirame vratka aby si meli jit kam poplakat. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar piráti hlásím návrat z dovolenkového režimu a to už jsem od neděle v práci ale nebyl čas kouknout na ty vaše grily.

Clint prej už oddělal dvouhmotu po 30tis?svojí spořivou jízdou.:-)

Zítra opravdu nedorazím takže nemusíte zamykat auta:-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si piš, že bych něco objevil ;)  Až by ti z toho bylo smutno :D

 

Jsem zvědavej, jak to dopadne s tim autem. Soudruzi nevědí, je to takovej oříšek....Postupně budou měnit a měnit a ono se to jednou povede :)

 

Kastlík mi asi neschválili, prej stačí poštelovat mechanizmus jim řekli ze Škodovky :)

 

 

No a aby toho nebylo málo, mám v hajzlu kompa, celej den se s tim seru a všechno k hovnu, mám chuť to vyhodit oknem, už nemám náladu a při slově "aktualizace" se mi chce blejt....

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo věřím že by jsi slyšel koncert všeho druhu. Já jsem hluchej víc jak to poleno;-)

No jsem zvědavej co ti tam najdou. Já mám spojku jako ty po 10tis takže mě to nejspíš čeká ve 100tis. Tak za dva roky.

Netociš to moc pod otáčkama? Ta nízká spotřeba bude mít svojí daň.

Kastlík mám v pohodě už od začátku.

Až tet když jsem ho naplnil tak že nejde zavřít začínají být problémy že jedna strana zlobí. Řeším to tak že pořád přerovnávam všechny úložný prostory ale je jich prostě málo a do kufru všechno dávat neci. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...