Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

ááá, první odpadlík, právě se uvolnilo místo pro Radiuse. je pravda, že na mě taky něco leze asi (a manželka to nebude), ale snad to nebude nic vážného jen lehké nachlazení, i kdybych se tam měl doplazit a dovézt mě tam RZta. Po práci jedu pro krkovici do Gloooobusu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motosi nebo pavouků(Pavlove ) máte havarijní? Mě konci v říjnu pojistku jestli si ho mám dávat vůbec

Jen částečně - mám to pojištěný proti krádeži a živelným pohromám. To jsou jediné věci, či jevy, které nemohu ovlivnit. Klasické havarijní pojištění nemám.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte, ty tvoje kecy, snad ani nebudu komentovat, chapu, ze ti vadi me dlouhe vlasy, kdyz sam zadne nemas - i kdyz na tenisovej micek porad dobry...  :kol-46:

 

Jestli mas problem s odvozem, tak prijed do berouna na kole a cestou zpet te pro nej petr hodi, ne? Vsak ty takovej velkej cyklista... 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aneb jak Clint o vlasy prisel

 

https://youtu.be/8wbyLXZmJZk?t=15s

 

akorat tam nejsou titulky

 

Clint: Coze nejde to opravit? Bude to zrat olej porad??? Neeeeeee!!!!

manzelka: Neboj ono to mozna jeste pojede?

Clint: Coze opravi? Pojede? Neeee to bude jen dalsi servis...

 

 

A tak strejda Clint o vlasy prisel...  :kol-46:

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem mimo všechny časové harmonogramy, Motos mi bude muset kus kolena ohlídat před vámi ostatními masožravci. Dorazím až tak mezi 13-14h. pokud se něco neposere. No a když nezbyde, půjdu si do lesa ulovit nějakýho jelena nebo kaňoura. 

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...