Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Motos: super, tak to je paráda. :-)

Clint: to mas nějak divne naplánovaný ne? Dálnice ti je k prdu stejne budeš muset sjet na Radotín a motat se tudy. Já přemýšlím nad Karlštejnem jako zkratkou.

Jinak nejlepší to podle me má Petr. Hostomice - Dobříš - Slapy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe, to jsou lidi, jezdi to podle navigace...

garmin nevi, ze je zavrenej tunel, takze te pozene tudy, pokud si das nejrychlejsi trasu...

 

prave jsem se vratil z coopu, maji na dverich z provoznich duvodu zavreno, to bych blil... no nic, tak budu verit, ze vse pujde nakoupit u motosu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty mas Tojooooootu. Kurva ty prekvapujes. To se rad podivam. Poradny japonec ne ty sracky z rise. [emoji1]

Jinak nejde o benzin. Ale my fotrove od rodin musime sve aktivity nekdy mirnit ve prospech rodiny. Az jednou otehotnis pritelkyni a psa vymenis za dite (rodinu), tak pochopis. Ted nema cenu ti to jako mlademu floutkovi vysvetlovat.

No zrovna nez tuhle konkretni Tojootu, tak radsi korejce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádius Já vás viděl jet z Krepenic. Trochu ne zaskočila Klára jak me poustela, sem za vámi mohl vklidu dojet az na křižovatku.

Motos mel si pravdu s parkovnym, akorat dráha polovička nebyla schopna pobrat co myslím, tak jsme dali 50korun. Nicméně me to nedalo a napsal jsem večer takovou menší stížnost na letiště ze jsou to zloději. :-)

Jinak moc díky za pohostinnost bylo to super. Mrzelo me ten stejk,ale to už bych fakt prasknutí kdybych ho do sebe nalámal. Prostředí je Krásný a v tydnu se stavím u prastrejdy, abych zjistil jak to ma s těmi karavany. :-)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem doma po obedni porci steaku co se nesnedli a zase jsem si je odvezl.

Motosi: Tobe a Tve pani jeste jednou diky za prijemne ztravenou sobotu a pohostinstvi.

Policii CR zase dekuji za prijemne zaplacenych 200kc. Hold kdo nema rad policii tak ji nesponzoruje. Oni moc dobre vedi kde si stoupnout. Jeste ze jsme neparili do rana, alespon jsem nic nenadychal. Nebyt toho ridicaku propadleho asi by ten alkoholtestr ani nenutil. [emoji1] No akorad me 15 min zdrzeli a pak jsem musel jed s vetrem o zavod a tam kde je svet v poradku jsem se uz na obed nestavil.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže Motosi, díky za skvělou sobotu a část neděle, bylo to jako vždy super!  Masa, že jsme ho do Vltavy házeli rybám a grilovanej ananas byla naprostá lahůdka ;)

 

Spaní bylo opravdu to nejhorší, co si člověk mohl představit a co si ani představit nemůže....Jako první vytuhnul Petrrr ve svém horním apartmá na podlaze, pak Pančo a já asi tak za 5 hodin také :)  Bylo půl šesté a já teprve usínal, se špunty v uších, pač Pancho spustil po usnutí symfonickej orchestr :D

 

V noci při dlouhém neusínání jsem se najednou lekl, když Pančova levá ruka spočinula před mým ksichtem, ale to nebylo vše. Neskutečně vrzající lehátko o šířce 60cm, kdy jsem ležel na zádech od jednoho kraje k druhému, krátké, že nohy zůstaly vystrčené z kanape dole, zima a pár krvežíznivých komárů.

 

Zde tedy fotka Motose, jak v půlnoci názorně ukazuje klik s tlesknutím :) a před odchodem, společensky unavenej  :)

 

post-32269-0-76123700-1440346060_thumb.j post-32269-0-18337600-1440346081_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...