Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Abys mohl mít zdarma tak to platilo i nyní, ovšem stačilo ti na to mít na účtě za měsíc průměrný zůstatek 15tis, nyní musíš mít příjem každý měsíc 15tis a to je rozdíl. Manželka, ať dřív u pošty dělala a atd. nyní co by na mateřské z logických důvodů od nich po 15 letech odešla ( Fio - vše zdarma) a já to nyní zvažuji také, i  když se mně to nebude v podstatě týkat a budu to mít stále zdarma, ale jde mi o princip. jsem u nich taky 15 let a služby a internetbankovnictví mají dobrej. No zase u fio mají zdar,a výměr z jakéhokoliv bankomatu, tady jen z vlastního, tak když přejdu můžu vybírat i jinde a ne se omezovat - jediné co mě trochu sralo u poštovky odjakživa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je presne ono, to jsem tam mel, ale poslal jsem si tam kazdy mesic cca 10 z toho se strhla hypoteka a zustalo 15k.

 

no ja mam jako hlavni ucet mBank uz nekolik let a spokojenost. Problem je hypoteka, kterou mam u hypotecni banky a ucet tim padem musim mit nekde v CSOB nebo prave ERA, ktera jim taky patri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to tak, neuděláš nic, já udělám že odejdu a pak budou volat prosit na kolenou jako manželku, že jí ten poplatek nedají a kdesi cosi. rovnou jim pověděla co si o tom myslí a že můžou počítat že všechny ženský jim odejdou co jsou na mateřských atd. No teď je u Fio kde neplatí ani hovno, může tam mít kolik chce, internetbankovnictví je jednoduché, přehledné (jako kdysi byla ERA - ta je te´d zaplácaná píčov.nama) .

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to je jenom naranžované ;) kdyby to okousnul nebo sněd, tak by potřeboval pak protézu ;)

Neni je to kost a tu jeste obirala :D, prala se s tim statecne.

Rádius Já vás viděl jet z Krepenic. Trochu ne zaskočila Klára jak me poustela, sem za vámi mohl vklidu dojet az na křižovatku.

Motos mel si pravdu s parkovnym, akorat dráha polovička nebyla schopna pobrat co myslím, tak jsme dali 50korun. Nicméně me to nedalo a napsal jsem večer takovou menší stížnost na letiště ze jsou to zloději. :-)

Jinak moc díky za pohostinnost bylo to super. Mrzelo me ten stejk,ale to už bych fakt prasknutí kdybych ho do sebe nalámal. Prostředí je Krásný a v tydnu se stavím u prastrejdy, abych zjistil jak to ma s těmi karavany. :-)

Si vypadal ze nemas cas :D a Tojoota dorazila na krizovatku asi za 5 minut.

Za tyden je pozde. Kdo nebyl u Motose jako by nebyl. Zamberk je hovno oproti tomu, tam jezdi jen vegetariani a ptakozrouti jako Radius. [emoji1]

Na Zamberku jsem nikdy nebyl, ani nevim co to presne je.

tak dneska bez ztraty kyticky absolvovana STK s CarCOOLcou, vuz je v naprostem poradku, videl jsem i jak jsou opraveny prahy a parada, i mechanik to chvalil, ze je to suprove udelane. Takze na dva roky mame pokoj a auticko se muze dneska splachnout od bordelu z nejvetsiho (jel jsem v desti), ususit a zaparkovat do teple garaze :)

jinak dneska me nastvala ERA, Petre, mel si pravdu, bez jakehokoliv prechoziho infa mi zmenili podminky a musim na ucet posilat 15 mesicne, abych mohl mit ucet zdarma... :( A nejhorsi je, ze nemohu odejit, protoze bych si musel zridit ucet nekde jinde v CSOB group, abych mohl posilat na hypoteku, coz v posledni dobe bohuzel narizuje zakon...

Co narizuje zakon? S tou Erou jsme na tom stejne. Kazdopadne o zmene podminek te museli informovat. Minimalne v bankovnictví, ale spis emailem nebo tim, co sis nastavil pro komunikaci. Divim se ze mas Hypotecni banku, budto sem narazil tehda na kravu a nebo je hypotecka draha. V dobach mene jak 4% hypotek nam nabizeli 5.3%! Kdyz jsem se ptal jakej urok davali v krizi (ptal jsem se asi 3x, nechtela odpovedet), tak rikala az 18%!!! Tak jsme se sebrali a rychle utekli. Pak nam jeste za pul roku volala, ze pro nas ma tu vyhodnou nabidku stale. Tak ji pritelkyne rekla, ze jsme vzali jinde nevýhodnou na 3%. A byl klid. Asi odrbava lidi tim, ze se je snazi presvedcit, ze cim vyssi urok, tim lip - asi jako sporici ucet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak taky diky za prijemnou sobotu, ac jsem prisel ve trech misto sam. Pritelkyne mela odjet, jenze jak dala pivo, uz se ji nechtelo a pry jste byli tak hodni - a Panco svudnik prej koulel ocima, tak zustala. NiN se tam taky libilo.

Pawouku,

tu tvoji prdel si stahnu a dam na FB :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hyundai ma taky srazy. Ale preci si tam nebudu delat ostudu s i20 - kdyby byla aspon i30.

A co taktujete na tech Octaviich v Overclocking Klubu?

Ps:

Nvm kdo porad jezdi do servisu. A kdo tam jezdil pred kradezi :D. Mohl jsi byt taky vysvobozen, ale tys radsi jeste proinvestoval za falesny pocit bezpeci - je to stejne ucinne jako zamykani zpatecky.

Editováno: , autor: Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne rekli na evidenci ridicu ze budu cekat na novy RJ 14 dni a kdybych chtel za 500 kc tyden. A nahradni doklad vzhledem uz davno propadlemu ridicaku nebude. Vyocil jsem oci a rekl co mam delat ze i tady jsem autem. Usmala se buchta mlada pokrcela rameny s tim ze nekdy je to pry za 10 dni. No tak jsem pirat bez RJ a jeste 14 dni budu a budu doufat ze me nekde nezastavi. Pirat jsem a pirat budu. [emoji1] A za 500 radeji koupim neco male. A kdyz me chytnou udelam smutny oci a budu mavat uz jednou pokutou a budu se snazit to uhrad taky alespon za 200 no, a jeste usetrim. Lepe se hezdi kdyz je 7mesicu jako u me propadly a clovek o tom nevi. Ted budu mit 14 stresy, vysokej krevni tlak atd. [emoji1]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si vyzvedl auto, přijde mi sice, že se nic nezměnilo, ale oni tvrdí, že je to úplně něco jiného a že už tam není co vyměnit :-) Asi jsem paranoidní. Ono to asi dělá od začátku, co auto mám, ale nevadilo mi to do doby, než jsem nad tím začal přemýšlet :-) Není to nic tragického, jsem prostě detailista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspoň něco. Já se do servisu objednal na čtvrtek. Potřebuju udělat brzdy. Hrozně při jízdě pískaj a nutí mě to přibržďovat, aby bylo ticho. Navíc mě to zpomaluje a určitě bere koníky.

Doufám, že je bude stačit vyčistit a namazat. Mám je tam ještě z výroby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozák se na srazu chvástal jeho raketovým zrychlením chrochtáka 2,0 TDI 4x4 :D :D

 

Tak jsem se na to podíval přímo na Škoda auto a 4x4 má 8,6 sec/100km, naopak můj dvoulitr je lepší 8,5/100 :D   Ozi koukal dobře, ale na 135KW motor...Má to prostě težký.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...