Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Tak aspoň něco. Já se do servisu objednal na čtvrtek. Potřebuju udělat brzdy. Hrozně při jízdě pískaj a nutí mě to přibržďovat, aby bylo ticho. Navíc mě to zpomaluje a určitě bere koníky.

Doufám, že je bude stačit vyčistit a namazat. Mám je tam ještě z výroby....

Jj, rekni ze chces na kotouce nejaky poradny mazani, aby dlouho vydrzely a snizovalo se treni, aby si hned nemusel menit desticky. Take konzervacni ucinek at je na vysoke urovni.

Clintuv pedal je beta test masazniho pedalu. Je to vicemene vlastnost orezavani nakladu, ale da se to i spenezit jako vybava v cene vozu 'od'. To same je vrzani interieru. Ma to nahradit kvalitni repro, zaroven to tlumi venkovni hluk a v neposledni rade se to snazi urzet ridice bdeleho - samozrejme opet v cene zakladniho vozu. S rostouci vybavou samozrejme roste i pocet vrzajicich prvku a tim se cely ucinek umocnuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi zdá, že zadní levé dveře dostávají sem tam impuls na uzamčení, i když už jsou uzamčené. Cvaká mi to za jízdy a zaslechl jsem to včera i zvenku při zamčeném autě...

Čím víc elektroniky, tím víc na hovno. To je samá řídící jednotka a pak se to sere. Ideální koupit koně, dostane nažrat a jezdí. A když se vysere, tak to neřešíš :-)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluj svoji Octvávii a ona bude milovat tebe  :kol-28:  To mi dělala O1 jednou za čas, nikdy se to nevyřešilo. Hold někdo tlačítkem nezamkne auto a někomu se auto chce zamknou samo. Bojí se, že jí vyměníš - takových problémů od novoty. :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně to tlačítko nefunguje (což je výhoda), ale už jsem domluven s Rolbařem že hodí oko až budu mít někdy cestu do Práglu. No stěrač zadní zlobí velmi sporadicky a s tím mě ve slavném AS poslali do prdele, že prý jim diag. nic neukázala a teď funguje, tak co chci. V else v záznamech s tím nikdo jiný než já problém neměl a jsem úplně první. - což mě nějak neudivuje u rapida jsem byl se vším první, logicky když jsem ho měl mezi prvními. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda, však jsem to včera na FB když se ŠA napařovala nad novým S3, tak v diskusi sem jim to tam pěkně napařil. Všechno to jsou dnes sračky, ať si Clint říká co chce. Však ono ho to časem přestane bavit jezdit každou chvíli do AS něco řešit.  :kol-48:

zde kdyby se někdo chtěl pokochat. 

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ONo je to jen o štěstí na kus, jinak je to všechno stejný. Posrat se toho může mraky, je to jen stroj a elektronika, spousta elektroniky....Spočítej si jenom jenom ty řídící jednotky, na každej prd už potřebuješ extra jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...