Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jojo, vydělávám ve snech :D

 

Bůh ví, jestli volant bude, ten co je prodává je nějakej divnej, nejdříve, že jsou skladem, pak že budou dnes v poledne a teď večer už raději ani nebere telefon...Každej něco nabízí a když pak přijde k činu, je z toho hovno. To je jako ty slevy na auta, jak každej na foru může zařídit. A když jsem to po pár lidech pak skutečně chtěl, najednou to nešlo....Ono se toho tady nakecá, jak každej má tady známé a támhle super slevy a jak bez DPH a ve finále jenom kecy.

 

Ještě že jsem nejdříve neprodal ten svuj, to bych tam mohl dát maximálně řidítka z babety.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva krásnej den. Ponížil jsem buznacar s placatým volantem, 4ma výfukama, obrovským chromovým chladičem, tou kravinou na odfukování turba, sníženým podvozkem a obr kolama.

Z Varů jsem odjížděl v 17:00 a přes Jesenici k Přerostovy přebrat auto. 18:45hod. Tam jsem nechal 4923,- Kč za nový zadní kotouče +desky a uvolnění prasátek. Takže mi zbylo 25.000,- na pivo.

[emoji106] [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo Clinte, oni ten volant buď musí demontovat z nějakého auta, anebo sehnat normální kulatý a patřičně ho zdeformovat. :kol-28:  

 

Však po R6 do Prahy je to z kopce. A když jsi takový ecojezdec, přihlaš se na Economy Run, ať zase popřeš vše, co jsi zde kdy vyslovil.  :kol-48:  PS: vidím tam nastaveno 101 na tempomatu, což by odpovídalo té spotřebě. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva krásnej den. Ponížil jsem buznacar s placatým volantem, 4ma výfukama, obrovským chromovým chladičem, tou kravinou na odfukování turba, sníženým podvozkem a obr kolama.

Z Varů jsem odjížděl v 17:00 a přes Jesenici k Přerostovy přebrat auto. 18:45hod. Tam jsem nechal 4923,- Kč za nový zadní kotouče +desky a uvolnění prasátek. Takže mi zbylo 25.000,- na pivo.

[emoji106] [emoji23]

Škoda že potřebuješ razítko. Já bych ti to udělal za 1500
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja treba usek dalnicni pri ceste do prace cca 10km tak jedu 120 a to je rozumny kompromis mezi spotrebou a rychlosti. Ztrata casova je zanedbatelna.

 

Přesně tak, nemá smysl se hnát, když tam jezdíš každý den a ušetříš několik minut. Do toho musel náš pistolník uzrát. Ono když to pak hodí na kalkulačku, tak to za rok bude určitě pěkná ušetřená částka. Samozřejmě něco jiného je se čas od času projet pro radost, tam se na spotřebu nebude hledět.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...