Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

je vidět že tomu dost nerozumíš :) nejdřív se podívej jak ten GT4 je postavenej ;) Petr mě to taky nevěřil. 911 je velky auto s PDK....

Twl, 911 existovala a byla legendou dávno před tím, než tys začal tahat kačera na provázku. Ty caymane. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twl, televize je taky tady 120 let a je uplně k hovnu. jediny k čemu je dobrá televize, tak používat jako monitor na filmy/serialy apod z počítače ;)

 

podívej se co GT4 umí, pak komentuj ;)

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo svezl jsem se a fakt to je super zážitek. Myslel jsem si,že to bude neohrabanej tank a ono to kurewsky jelo. Sedí se jako v dodávce a komfort s výbavou kam se hrabe celej Superb... Jako fakt se mi to líbilo,akorát money no. Každých 10tis. km na olej gumy za 40klacků jako je to masakr finanční, ale jinak super... No a v té rychlosti už potom je cejtit,že je to těžké no a omezovač na těch 160ti je podle mě akorát i když ten motor by neměl problém jet hodně přes dvě kila podle mě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustyyyyy a tos mne nemohl pozvat na projizdku taky? Alespon na korbe. [emoji1] Jo ten olej u tech Amerik tak pry je co tvrdi Auto Authlet, ale zase jsem nekde na Americkych strankach cetl normalne 15tis tak jestli nechteji jen rejzovat. Co vyjde vymena nevis? Tam lejes tak 10 litru oleje ne? Gumy to je jasna, kdyz nechces ty origo z vyroby ale ty lepsi wranglery nebo tak celorocni co to vetsinou je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hustyyyyy a tos mne nemohl pozvat na projizdku taky? Alespon na korbe. [emoji1] Jo ten olej u tech Amerik tak pry je co tvrdi Auto Authlet, ale zase jsem nekde na Americkych strankach cetl normalne 15tis tak jestli nechteji jen rejzovat. Co vyjde vymena nevis? Tam lejes tak 10 litru oleje ne? Gumy to je jasna, kdyz nechces ty origo z vyroby ale ty lepsi wranglery nebo tak celorocni co to vetsinou je.

Petrrre já jsem rád, že jsem se mohl svést sám [emoji6] no k oleji fakt nevím,ptal jsem se a říkal mi,že ho to vůbec nezajímá, že mu to zahlásí výměnu tak jede do Práglu a nechá to vyměnit. Gumy jsou raketa no a jinak ten vzpomínaný mustang nebo camaro prý chodí na výměnu oleje každých 7000 km říkali v autletu... Jo a minulý týden prej ťuknul fabii která mu vyjela z parkoviště přímo před auto... On nárazník a blatník se světlem (70 000kč oprava) fabie zadní náprava zlomená, podlaha kufru, bok zadního skeletu, nárazník světla zadní, víko kufru...prostě celek zadek KO a měl štěstí že hledal místo k zaparkovaní a jel krokem,jinak by měla paní asi po fabii už kompletně... No prostě je to tank malej... A když tomu dá kotel tak je to neskutečně řev, ne tak jako třeba u toho mustanga, to fakt ne,ale prostě nádhernej dunivej zvuk [emoji106]
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vzdycky tak, ti ktery to ani nezajima maji na to a koupi si to jen ze se jim to libi a maji na to a ani si toho tolik treba nevazi hlavne ze to jede a my fandove co bychom ho na rukach nosili a vime toho hodne a lestili bychom jako Pancho na to nemame a jen tak mit nebudeme. Hold takovy je osud. No s tim olejem maj amici asi hold rozum. Tam se na LL nehraje. Zase vim ze u nich bez v US bez nasledku na zaruce si olej muzes vymenit kdekoliv a tenhle bezny ukon tam dela kde kdo za par korun na kazdem rohu. Tam totiz by je lidi hnali o kecich ze musis se vsim do AS.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začni na letišti Václava Havla.  Budeš sbírat rozšmelcovaný zajíce, sem tam se projedeš po dráze (sprinty) a většinu doby prospíš za pěkných 50 čistých měsíčně + 13,14,15 platy. 6 týdnů dovolené atd. Hold Letušky musí dělat zadarmo aby tady ti měli to co mají (a chuděrkám te´d zatrhli i stávku) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře kup si něco jiného už, furt tady pomlouváš svoje mbéčko, hlavně že každý ráno si říkáš že to startuje jak švýcarský hodinky a hladíš kinderkár po tvrdé palubovce.

škodovka má vše svoje, vůbec nevychází z platformy VW :D

 

11947521_10153596276693147_7396959798767

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...