Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ten s tím neměl nic společného. Všechno rozesrala Amerika, jsou všude, ropa, ropa a zase ropa. Jen obchod, jediné, co je zajímá. Kdo se jim postavil, toho vymazali. Pawouku, nebuď tak rusofóbní a podivej se na to rozumně. Já netvrdím, že rusové jsou svatoušci, ale tohle opravdu zesraly USA. Kam strčili nohu, tam tráva neroste, všechno všude jen rozesrali a nic nikde nedokázali. Co myslíš ten IS čí je asi výtvor? Rusů určitě ne.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já myslel, že Rusáci tehdá v Afgánistánu před Amíkama byli také. Dnes rozesírají Ukrainu, a jiné Gruzie atd. Ve Vietnamu, Laosu atd. byli Amíci také a podívej, jak tam tráva roste :-) . No ale i tak s tebou víceméně ( max. jednou za 20 let) v tomto názoru musím souhlasit. Co se ovšem týče Arabského jara, nebyli v tom Amíci zdaleka sami (ale celá OSN včetně Rusů - bezletová zóna atd.). Hold někdy ti diktátoři (Kadáfí, Husain, Asad) jsou k něčemu dobří a obzvlášť u těhle čmoudů, protože ti ve svobodě žít neumějí, potřebují nad sebou tvrdou ruku. Což si te´d všichni uvědomují ať byla původní myšlenka jakákoliv, no už je ovšem pozdě. Ty si rozprodal materiálů, přitom nevíš, že ho budeš potřebovat za krátko dřív než kdy jindy.  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten s tím neměl nic společného. Všechno rozesrala Amerika, jsou všude, ropa, ropa a zase ropa. Jen obchod, jediné, co je zajímá. Kdo se jim postavil, toho vymazali. Pawouku, nebuď tak rusofóbní a podivej se na to rozumně. Já netvrdím, že rusové jsou svatoušci, ale tohle opravdu zesraly USA. Kam strčili nohu, tam tráva neroste, všechno všude jen rozesrali a nic nikde nedokázali. Co myslíš ten IS čí je asi výtvor? Rusů určitě ne.

Bla, bla, bla - než něco plácneš, tak si o tom zjisti informace. Copak nevíš, že ze Sýrie žádnou ropu nemají? Zjisti si tom něco. Dále si zjisti co a kdo tam financuje. Zbraně v Sýrii jsou mnoho desítek let ruské/sovětské, protože SSSR a Rusko podporovalo a podporuje režim rodiny Asádů a neustále blokuje jakoukoliv velkou akci v Sýrii. Pročpak asi? No mimo jiné i proto, že tam jen tak mimochodem mají strategickou námořní základnu. Těch pár směšných bombardování západními letadly není žádná kloudná akce a prakticky to nic nevyřešilo. Vyřizují si tam zprostředkovaně účty mimo jiné wahabistický sunitský režim Saudské Arábie se šiíty z Iránu. Pročpak si žádný muslimský stát nevezme uprchlíky ze Sýrie? Nikomu se to nehodí, stejně tak skutečně pomoci Palestině - tam si zase rádoby bezbolestně vyřizují účty s Izraelem a ve skutečnosti jim na Palestincích vůbec nezáleží, to stejné platí o Syřanech. No a namyšlenému Ivanovi nedochází, že tyto hordy má prakticky na hranicích. Dělá to jen proto, že tím jakože poškozuje američany a zprostředkovaně i evropany. To ti to nedochází? Ono se jim to jednou vymstí, asi jim jedno Čečensko nestačilo. Těch mohamedánů mají v Rusku už teď miliony a problémů také celkem dost...

 

Ad Korea, Laos, Vietnam, nemluvě o Africe, tam všude řádil rudý bolševik podporovaný z Ruska, ba přímo rusové a byli tam veskrze dřív, než američan. Zkurvil (rusák) život půlce planety, včetně nás. Proto nemám rád rusáky. Kdyby jim to alespoň docházelo, ale oni ve své imperiální nadutosti toto nechtějí připustit. Já si o amerických zájmech a akcích ve světě nedělám žádné iluze, tak naivní nejsem. Mimochodem tu ropu a plyn potřebujeme také a jedině jim můžeme v současnosti děkovat, že zlevnila. Jenže když si mám vybrat, tak raději budu žít v alespoň částečně svobodném světě, který je ve sféře vlivu a ochrany USA, než ve světě zotročených mužiků odněkud z Asie. Tož tak.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...