Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jojo, bude tam prej i pár opic a mluvit se bude jenom o Krajzlérech a Ramkách :-)

Manželka Petrrra bude servírovat hamburgery nahá obtočená americkou vlajkou a přitom bude zpívat "dobrý den radare " [emoji1]

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkněte zde na pořádnej TSI, poslední video, mě vždycky zajímalo jak se tam těch 12 válců může vejít na posledním videu je to krásně vidět. masakr. 4 vačkové hřídele atd. až se mi z těch válců zamotala hlava,když jsem koukal který s kterým mají stejnou pracovní fázi atd. Uvidímejak dlouho budou držet ty řetízky, je tam celej řetězák a kolik olejíčka nám bude papat.

Jinak tuhle jsem zjišťoval kolik se leje do 5,7 Hemi oleje a kupodivu jen snad 6 litrů, což mě překvapilo 5W20 od Mopar a pokud tam naliješ jinej, blbne vypínání válců. Tedy jen a pouze 5W20.  

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pawouku, čssd, babišova strana, ods to nejsou populisté? spíš tě dost ovlivnili media, tyhle tvoje strany tady za 20 let nic moc taky neudělali.

 

Není populismus jako populismus. Ale na to musíš přijít sám. Ovlivnění nějakými medii (a jakými?) u mě moc nehrozí - stačí přece poslouchat, co říkají a sledovat co ve skutečnosti dělají, nemusíš to přece někde číst zprostředkovaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš tvoje kola který se otáčejí na špatnou stranu? :D to už kabanovi nedošlo, hlavně že samej design a člověk aby si dnes či pár let zpátky bral lupu co to vlastně je za auto od VW groupu :D každý auto má prolis na bočních dveří :D

volkswagen-group-s-mqb-platform-explaine

The-real-significance-of-Volkswagen-MQB-

image.jpg

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...