Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo naopak, právě v případě nafty je jedna falešná, benzín má obě "funkční" (dva výfuky). Jinak to napasování tak tragické není, ono nebylo ani smyslem to napasovat. Je to takhle u spoustu jiných aut a značek (BMW, VW atd), už se to tu probíralo. Ono se ani nejedná o koncovky v pravém slova smyslu (jak si tu někteří soudruzi myslí). Jsou to jen okrasné rámečky. Koncovka něco končí a tady se nic nekončí, pač to není napevno spojeno. Výfuky jsou zvlášť a mezi tím rámečkem je mezera.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna včera můj Vašík viděl v salonu Škoda  Rapida, Oktu a Supa a povidá mi, tak tohle auto táto si koupím a šel k Supovi.  Řikám si, vybral správně. Pak procházel kolem Rapida a řiká, to je malý auto viď táto a já povidám, to je dětské auto, to je pro ty co nemají penízky a pro holky. :)

 

Začíná se vyznávat ;)

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Cupry v myslivci :)

 

Jenže to by Petrrr v životě nezvládl uřídit, je zvyklej na prdlání s kinder motůrkem. Tak ve Varech před ruskejma holkama s kinderem prej i tak machruje, když je mokro, tak prej na kolonádě driftuje s rukou vystrčenou z okénka...

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře Jiří, někomu funguje Climatronik a topí a někomu fungují jen židle bez Climatroniku  :kol-98:

Až trochu Vašík vyroste a zjistí hodnotu peněz a že nerostou na stromech (protože je po mámě a tak je určitě chytřejší jak ty - tedy i on bude) Tak si tu škodovku třeba koupí a třeba i Supa, pokud na něj bude mít. Po krátkém čase ovšem zjistí, že Škodovka je šajz a podělátko největší a holkdy po tom nejdou, protože škodovku má kdejakej vůl a všude jich jezdí habaděj a půjde a koupí si ameriku nebo japonce. 

 

JJ, na kolonádě jezdím slalom mezi sloupy a prameny. No Rusky už tady naštěstí ubývají, ne že nejsou hezké (mladé rusky patří mezi ty nejhezčí - ale hold pořád Rusky), ale většina Rusek zde jsou staré báby. 

 

Jo a už se mi rýsuje zadní repro a vyhřejvané židle také v krátkém čase budou. Hold Rolbař neví kde je nejlepší místo pro podnikání a to je pro mě problém co to zdržuje. Navíc jeho obliba a množství spokojených zákazníků dělá objednací lhůtu delší (2-3 týdny). Hold jinej gang než AS. Tam když se člověk objednává, klepe se mu hlas, čeká třeba jen týden (protože tolik  zákazníků zase nemají), ale o to víc se mu klepe peněženka a počínající deprese z pohádek, z toho co zase zkurví nebo nevyřeší a z toho že jedna návštěva AS =  automatiky 2 návštěvy, protože v té druhé opravují to co pokurvili u té první.  :kol-98:

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No netřeba si dělat iluze, na druhou stranu není třeba házet všechny do jednoho pytle, to uznávám. Ale po zkušenostech mého známého, která tady v jednom Varském ŠA AS dělá mechanika  a z vyprávění o jednom jeho kolegovi, co ho maximálně nechají měnit jen olej, protože vše ostatní vždy pokurví a z mých vlastních zkušeností (spíš nevědomosti řadě věcí než že by něco vyloženě zkurvili) tak mám spíše negativní hodnocení. no zanedlouho tam jedu naposled - výměna oleje, svíček, brzdovky popř. geometrie a to bude naposled co ode mě dostanou korunu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty voe, tak si to doma udělej před barákem...to je furt keců tady. Nebo to prodej, kup si Kikiu nebo Hnůje a budeš happy, nebudeš muset furt psát o neschopnosti servisů ŠA a jak je Škodovka  na hovno.

 

Já jsem se svým servisem v Rakovníku 100% spokojenej, nemůžu říct jediného křivého slova, všechno jde hned, zítra přijedte, u auta můžete bejt, dáte si kávu? Odvezeme vás domů....takhle to znám já.  Tu spojku ovšem řešili na zkoušku u Klokočky (byl jsem v práci a mám to za rohem)  a to jsem šlápnul trochu do hovna.

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba vybírat, není autorizák jako autorizák, vem si Motose, jak je platí zlatem a já za stejné služby jinde dám desetinu. Samozřejmě chybí tam šuk s asistentkou, možná proto to má tak drahý :D

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...