Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No to je hezke vedet, presto by tu zodpovednost mel nest ridic. To ze tenhle nouma nemel ridit bez ridicaku ani radeji neuvadim. On ji mel proste upozornit ze se ma pripoutat.

Ja jednou kvuli tomu vyhodil vlastniho otce kdyz se odepnul predcasne pred koncem jizdy. Zastavil jsem a rekl ze dokud se nepripouta nepojedu. Byl nafucenej, tyden se se mnou nebavil ale v tehle pripadech neznsm bratra a ani otce. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, konečně se to dostalo z bolševického zákonodárství do normální roviny (svého času za to dostával řidič pokutu), kdy za sebe ručí každý zletilý a svéprávný člověk, přičemž neznalost zákona nikoho neomlouvá. Když mu vyskočí za jízdy z auta, tak také ponese řidič zodpovědnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, zni to logicky. Davam ti za pravdu z hlediska pravniho. Z hlediska moralniho nikoliv. Tezko bych zil s vedomym ze treba muj pribuzny zemrel kvuli tomu ze nebyl pripoutany. Uz nemluvim ani o tom ze zadni nepripoutanej muze sebou vzit predniho pripoutaneho. A protoze ja jsem kapitan na sve lodi tak ostatni musi poslouchat. [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No každopádně, ať už to bude jak to bude, palubka bude ve stavu v kterém jsem jim to tam dával, tedy bez chyby a pokud dojde k demontáži a montáži, projedu to před převzetím a budu poslouchat pazvuky. na druhou stranu, mohly by se třeba odstranit pazvuky, co se z palubky odněkud ozývají....Ono někdy stačí ty díly jinak sesadit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmmm, tak nastala ta horší varianta. Vzpříčená klapka středová. Vyjelo to v chybách. Nejde resetovat. Ani vymazat. Takže výměna, prej výrobek Valeo. Mluvil jsem se šéfem, říkal, že se celá palubka sundavat nebude, že stačí středovej tunel, rádio a tak. Objednali díl a zavolají. Auto mi zatím vrátili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádius z toho dělá western, zatím jen senzor kliky a teď tahle klapka. Tohle není Hnůjdaj. K tvé radosti bohužel nemohu uvést žádné další velké závady :)  

 

Motos: benzín už ani ne, zvykl jsem si na naftu a už na ní mám nějakou závislost :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...